Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki pajzsmirigy...

Van itt olyan aki pajzsmirigy alulműködéssel fogyózott?

Figyelt kérdés
Pajzsmirigy alulműködést állapítottak meg nálam és jó ideje hiába tornázom vagy diétázom 20-25 kilo súlyfeleslegem van. Soha nem voltam gebe ,de 5-6 kg plusznál több nem volt rajtam, most meg hiába diétázom és tornázom minden nap rendszeresen volt,hogy még híztam , nem pedig fogytam. Valaki jár/járt hasonló cipőben? És ha igen neki sikerült lefogynia?
2009. aug. 15. 08:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is hasonló cipőben járok. Másfél éve van PM. alulműködésem. Közben terhes is voltam ami alatt híztam 20 kg-ot. Most 9 hónapos a lányom, 2 hónapja fogyózom, eddig 4 kiló ment le. Borzalom nehezen megy! Régen ennyi idő alatt 10 kilót fogytam. Most be van állítva rendesen a TSH szintem. Fél éve is próbáltam fogyózni, de akkor még nem volt jó a TSH-m, és gyulladt volt a pajzsmirígyem is. Akkor sport és diéta mellett még híztam is!

Szóval most bízom benne hogy sikerül leadnom a maradék 16 kilót. Rohadt egy betegség ez. Amúgy is nehéz a fogyókúra, de így aztán kínszenvedés!

Legyél te is kitartó, és keress jó PM dokit, aki belövi a gyógyszer adagod!

2009. aug. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
pajzsmirigy alulmüködésre van gyogyszer menjél orvoshoz,fogyokura csak ront, jobban felborul!
2009. aug. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól be van lőve a gyógyszered nem lehetetlen a fogyás. Én is pm. beteg vagyok és most szabadultam meg a 15. kilómtól négy hónap alatt.
2009. aug. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Voltam orvosnál rendszeresen járok is. A TSH-m 5,45 tehát nem eget rengetően magas most. De valahogy mégsem megy ez a dolog nekem.
2009. aug. 19. 17:54
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Az 5,45 elég magas ahhoz hogy ne tudjál fogyni. Nekem csak akkor sikerül , ha 2 alatt van.
2009. aug. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!