Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 63kgrol 59,5re 1 het alatt...

63kgrol 59,5re 1 het alatt koplalás nélkül, egészséges etrenddel? Tovabbiak? Bovebben lent!

Figyelt kérdés
1 hete elkezdtem egészségesen enni főleg husit zöldséggel meg tobb gyümölcsöt es napi 5-6szor keveset es 6 utan mar nem eszek.Elotte mindent osszeettem bármikor,es napi 3liter cukros üdítőt ittam.Amint látjátok 1 het alatt feltűnően sokkal kevesebbet mutat a mérleg ugy h nem eheztem,csak akkor megprobaltam enni mikor éhes voltam. Ez akkor most csak víz meg cukor ami eltávozott a szervezetmbol?Még van picivel tobb mint 1 honapom fogyni 55kgre,lehetséges ez? Amugy élsportoló vagyok napi 3-4 orat edzek. 18 L
2012. nov. 17. 14:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Zsírból nem sikerülhet. Lehet annyival kevesebb a tömeged, de ami lemehet az izom, víz és kevés zsír. Heti fél kiló zsírnál nem tudnál többet fogyni. És nem igazán kéne sok gyümölcsöt enni, mert tele van cukorral. Naponta hatszor étkezz, sok fehérjével és kevés szénhidráttal
2012. nov. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A szénhidràtokat számüzted, igy ami kiuürült az egy kis viz amit az tartott vissza
2012. nov. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!