Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak csípőből meg...

Hogyan fogyjak csípőből meg combból? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Mivel mégcsak 14 vagyok anya nem engedi, hogy bármilyen módon is fogyókúrázzak. Nem rég fogytam 10 kilót, mert nem ettem semmit..kb ez egy olyan évig tarthatott (hogy nem sok mindent ettem). 3 éve tartom is a 65kgos súlyom. 164centi vagyok. Most úgy csinálom, hogy nem eszem édességet és nem iszom csak vizet. Így a hasam nem is olyan nagy, de a combomról, hogy mehetne le egy kevés? Arra már rájöttem, hogy ha sok szénhidrátot eszem az azonnal a hasamon látszik meg, ha pedig elhagyom le is megy a hasam. De mi van a csípőmmel meg a lábaimmal?

Előre is köszönöm a segítséget.


2012. nov. 22. 07:03
 1/3 mpecsa válasza:

Százával jönnek ide az ilyen kérdések, ha átböngészed az oldalt, meg is lesz a válasz.

Lényeg: helyi fogyás nincs !

Nincs combkarcsúsító diéta, a genetikád dönti el, hogy melyik testrészről milyen arányban megy le a zsír. A fentiek szerint Neked elsősorban a hasadon látványos a változás. De ha fogysz, akkor valójában mindenhonnan fogysz.

Anyukádnak teljesen igaza van, hogy nem enged bele fogyókúrákba, egy fejlődő szervezetnek nem igazán jó, pláne az általad említett "nem sok mindent ettem" kategória.

Tartós eredményt akarsz ?

Sportolj !

2012. nov. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

blablablabla...

mit sportolsz napi szinten legalább 1 órát?

2012. nov. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hetente 3szor táncolok, jó időben naponta jártam görkorizni..de így se történt sok változás -.-
2012. nov. 22. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!