Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Meddig marad ilyen a szervezetem?

Meddig marad ilyen a szervezetem?

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon nagyon szeretem az édességeket (csoki csipsz gumicukor- utóbbiból már csak havonta 1x eszek). Nem érzem magam kövérnek 171cm vagyok és 56kg és eddig is úgy tűnt hogy bármennyit ettem, lement rólam. Talán genetika vagy nem tudom, mert csak otthon tornázok kb hetente 1x.

Az érdekelne hogy hány éves koromig marad ilyen gyors az anyagcserém? Vagy mikortól lesz az hogy majd már sültkrumplit se ehetek mert majd folyton hízok még a levegőtől is?

22 éves vagyok most egyébként. lány :)


2012. nov. 22. 21:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt így nem lehet megmondani mindenkinél más lehet holnap, lehet szülés után lehet sose kezdesz el hízni
2012. nov. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ezt honnan tudná megmondani bárki is, aki nem genetikus? te magad fogod kitapasztalni az évek során, más módja nincs.
2012. nov. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Csak mert sokszor hallom hogy 20évesen még sok embernek ilyen a szervezete és ahogy öregedett egyre jobban hízott. Nem évre pontosan kell csak sacc/kb vagy hogy mitől fog ez megváltozni?
2012. nov. 22. 23:31
 4/5 anonim ***** válasza:

28-30 évesen kellett átalakítani kicsit az étrendem,akkor kezdett lassulni enyhén az anyagcserém.

de szerintem nőknél előbb van ez.

persze rendszeres edzések nélkül hiba leszel jó súlyban,ha fáj a hátad,nyilal a lábad,merev a nyakad,szuszogsz ha bedöglik a lift és fel kell futni az 5.re,megplöttyedsz,görbe lesz a tartásod stb.

szóval az edzés elsősorban a jó kondíciót,a tökéletes működést kell,hogy szolgálja.

a jó alak,csak egy kellemes mellékterméke.

uh túrbózd fel az edzésidődet,és ne a kaján agyalj.

2012. nov. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az emésztésed, anyagcserédet nem tudjuk megmondani mikor fog változni. De néhány tény:


Ha rosszul eszel, azzal csak fokozod az inzulin rezisztencia kialakulását, pajzsmirigy hormon gondokat.. tej és gluténmentes, alacsony ch tartalmú táplálkozást célszerű kialakítani!

2012. nov. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!