Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 172cm és 66 kilo soknak...

172cm és 66 kilo soknak számít? Kezdjek fogyózni?

Figyelt kérdés
2012. nov. 22. 23:06
 1/3 anago válasza:

Fiú vagy, akkor nem. Ha lány vagy, akkor sem.

Jól érzed magad? Ha igen akkor ne kezdj, ha nem akkor kezdj.

2012. nov. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 sztrecskó válasza:
Nem szükséges. Elég, ha odafigyelsz az étrendedre (pl. este már ne egyél csokit vagy zsíros ételeket). De egyébként nem minden a kilón múlik. Rengeteg tömeget nyomnak a csontjaink, van akinek többet, van akinek kevesebbet. Számít az alkat is. Szóval ez nem csak magasság-kiló függvénye.
2012. nov. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ne azért fogyózz mert mások szerint "mennyinek számít" ez a súly, hanem azért, mert te szeretnél esetleg szebb lenni/karcsúbb/formásabb stb. Ezt csak te tudod eldönteni, hogy elégedett vagy-e a súlyoddal? Ha igen, akkor tojj rá mások véleményére, és legyél boldog, ha viszont nem tetszel magadnak, akkor kezdj neki a szépülésnek. De ne koplalással, annak nincs értelme. Sport+megfelelő étkezés.

Én ha a te helyedben lennék, én sportolnék, mert én 5 centivel vagyok kisebb, de ehhez csak 53kg, és nem vagyok sovány. A te magasságodhoz ideális az 57-62 kg.

A te döntésed.

2012. nov. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!