Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tunék csinálli az evésroha...

Mit tunék csinálli az evésrohamok ellen?

Figyelt kérdés
Nem diétázom vagy ilyesmi, csak nem tudtam más kategóriába tenni a kérdést. Az lenne a problémám, hogy napközben kiegyensúlyozottan és megfelelő mennyiségben táplálkozok, csak este (éhségérzet nélkül) odamegyek a hütőhöz és mindenfélét összeeszek, mintha nem is én irányítanám magam. Mondjuk néha büntudatom is van és néha olyan érzésem is van mintha megjutalmaznám magam, szóval lehet, hogy én is teszek érte, csak nekem nem tűnik fel. Már eléggé kikerekedtem az ilyenektől és szeretném, ha nem furdulna elő, de nem akarok pszichológushoz meg hasonlókhoz rohangálni ezért kérem a Ti segítségeteket. Előre is köszönöm a válaszokat!!!!
2009. aug. 17. 01:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez egy rossz beidegződés. Tudatosan készülj fel az esti étkezésre és készíts oda előre gyümölcsöt. Ha este pl. almát eszel, nem fogsz elhízni, de egy szelet dinnyétől, néhány baracktól vagy szőlőtől sem. Vigyázz, a banán, ha este eszed, hízlal.
2009. aug. 17. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem tudod, hogy mi jött be? A rágó...mindig bekapok egyet, mikor rámjön és így nincs belőle gond. Este nem olyan jó gyümölcsöt enni, inkább akkor zöldséget.
2009. aug. 17. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Oké! Köszönöm szépen a segítséget!!! :)
2009. aug. 17. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!