Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Belefér napi egy puding?

Belefér napi egy puding?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ha sikerült leadnom a felesleget, és már csak súlyt akarok tartani, akkor belefér napi egy puding? Fél liter tejből(1,5 %), Dr. Oetker pudinporból készítem édesítőszerrel, pont 2 adag jön ki. Beleszámolom a napi kalóriaszükségletembe. És délután enném olyan 5 körül... Egyébként nem eszek semmi nassolnivalót sosem, viszont ki vagyok éhezve egy kis desszertre.


CSAK KULTURÁLT EMBEREK VÁLASZAIT VÁROM!



2012. nov. 25. 19:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Igyál fehérjeport ami ízesített. Simán elveszi az édesség utáni vágyat, a vanília ízű pl. a madártejre hasonlít van csoki, mogyoró csoki kókusz , teljesen jók és fedezi a napi fehérjét. 2dl turmix kb 100Ft-ra jön ki. Lehet tejjel is de vízzel hibátlan.
2012. nov. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
28%

Keményítőzött, aromás, tejes vacak soha sem kéne hogy beleférjen. Legalábbis az egészségbe nem fér bele. Fogyásba egy ideig bele lehet illeszteni.. amíg nem állasz majd úgy, hogy elég beteg leszel hozzá hogy ne tudj fogyni puding evés mellett.


A (tej) fehérjeporokkal sem más a helyzet, sokkal egészségesebbnek vannak kikiáltva mint amit egy tejtermék megérdemel.


Egy marha protein porra nem tudok rosszat mondani, de hogy az hogyan nyomja el az édességvágyat..? :D


Gyümölcs, c-vitamin, ezeket lehet tolni. Vagy méz, vagy xilites kókuszreszelék, süti mandula lisztből, kókuszból.. nem annyira bonyolultak :)

2012. nov. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
57%

Az semmi.

1 lovat megehetsz naponta, ha eleget mozogsz, nem fogsz hízni.

2012. nov. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Hát mozgásból nincs hiány.


Köszönöm az ötletet, ki fogom próbálni a fehérjeturmixot.


Ha már az egészségnél tartunk, sajnos nincs olyan étel, amiben ne lenne valami kivetnivaló...

2012. nov. 25. 19:53
 5/18 anonim ***** válasza:
17%

Persze. Mégsem mindegy hogy 50 évesen hosszas betegség után patkol el valaki, vagy 95 évesen jobb minőségű élet után. Elfogadom, hogy más értékrendek is léteznek, de idiótaságnak tartom.


Egyik válaszoló: egy lótól (zsír, hús) soha senki sem fog elhízni, halál mindegy mennyit mozog. Biológiai képtelenség. Nem mennek zsírba a husi meg a zsírsavak.

2012. nov. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

TaplalkozasHarcmuveshez szól a kérdés:

Te milyen ételeket eszel? Mondjuk a tegnapi nap folyamán miket ettél? Egyébként az egészséges életmód a munkaköröd vagy csak simán tájékozott vagy? Mert az feltűnt, hogy nagyon értesz ehhez...

2012. nov. 25. 20:20
 7/18 anonim ***** válasza:
67%

Neked az tűnt fel, hogy értek hozzá másnak az hogy hülye vagyok, és veszem a bátorságot hogy ne ajánljam a tejfogyasztást. Hát ki milyen szűrőn át gondolkodik, ugye..


Én egyelőre nem élek oktatásból, gyógyításból de gyakorlom mindkettőt, hogy előbb utóbb a megélhetésemet is adja az alternatív gyógyítás, harcművészet oktatás vagy pedig szimplán csak az én ideámnak megfelelően alakítsam a világ kicsiny részét, úgy segítsek embereknek hogy az egyszerre nekem is jóleső legyen.

2012. nov. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Ez becsülendő dolog, hogy segíteni próbálsz embereknek, csak sajnos itt az oldalon sokan nem értékelik az építő jellegű kritikát...
2012. nov. 25. 20:37
 9/18 anonim ***** válasza:
28%

Meg néha nem építő jellegű a megfogalmazásom.

Az én boldogságom azért nem ezen múlik :)


Pudingot lehet csinálni kókusz tejből (kókusz reszelék kiáztatva. vagy 300 ft/2 dl cocomass kókusz sűrítmény felhígítva, ez kb 5-6 dl egészséges "tej") xilit vagy eritrit természetes édesítőkkel, zselatinnal.

Vagy gyümölcs pépből (banánnal) ízesítéssel (én nem preferálom a mű aromákat, de nem hiszem hogy egy kis kristály vanillin halálos lenne).

Most más nem jut eszembe, de hát mégiscsak 2 pudingszerű édességet írtam és még a guglit sem használtam :)

2012. nov. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
28%
Hmm egy banános kókuszreszelékes mákos bigyót szerintem én is tolok holnap.. abba édesítés sem kell már.
2012. nov. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!