Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Belefér napi egy puding?

Belefér napi egy puding?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ha sikerült leadnom a felesleget, és már csak súlyt akarok tartani, akkor belefér napi egy puding? Fél liter tejből(1,5 %), Dr. Oetker pudinporból készítem édesítőszerrel, pont 2 adag jön ki. Beleszámolom a napi kalóriaszükségletembe. És délután enném olyan 5 körül... Egyébként nem eszek semmi nassolnivalót sosem, viszont ki vagyok éhezve egy kis desszertre.


CSAK KULTURÁLT EMBEREK VÁLASZAIT VÁROM!



2012. nov. 25. 19:21
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Szeretem a kókuszos dolgokat, bár már ezer éve nem ettem sütit illetve desszerteket...

Ezt is kipróbálom, bár lehet, hogy a banánt kihagyom. Nem a kedvencem...

2012. nov. 25. 20:49
 12/18 anonim ***** válasza:
28%
Még abban van a legtöbb cukor, lehet helyettesíteni mással. Én a mézes kókuszreszit is szeretem, kis zöldteával ilyen bögrés desszertnek. Hardcore-ok meg méz helyett valami xilittel, steviával ízesítenék..
2012. nov. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Taplalkozasharcmuvesz, sok kommentedet olvastam már, és a legtöbbel egyet is értek, valszeg másoknak azért nem tetszik, ahogy tálalod az egészet. De szerintem is értesz az egészhez. Viszont légyszi mesélnél egy kicsit magadról? Milyen magas vagy, hány kiló, nő, férfi, izmos vagy kevésbé, és emellett persze arra lennék kíváncsi, hogy te miket eszel. Ha ide nem akarod leírni, írhatnál egy privit mert tényleg érdekel. :) Viszont én nem akartalak privátban zaklatni ezzel. Remélem írsz. Kösz.
2012. dec. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

~190cm

~72kg

férfi

'sportos'

igyekszem húst (csirke, sonka, kolbász, szalonna, belsőségek) és zöldségeket (nyersen, párolva) enni, napi 1-2 almánál (vagy banán, narancs, gránátalma..) nem több gyümölcsöt enni, édességéhséget kókuszos mézes kakaóporos csodával, kókusz muffinnal (xilites) elnyomni.

Időnként berobbantok egy zacskó kesudiót vagy pisztáciát.


Magamról most (itt) nem írnék. Túl jólesne mesélni magamról, de nem rólam szólnak a dolgok.

2012. dec. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
ezt lehagytam :))
2012. dec. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Tapl. harcmuvesz, köszi a gyors választ. :) Jelenleg én is így kb kajálok, bár nekem nincs ekkora aránykülönbség a magasságom meg a súlyom között, viszont elégedett vagyok. Ha tényleg van kedved mesélni magadról (priviben), szívesen olvasom. :) Túl sokat foglalkozom az egészséges életmóddal, hogy ne érdekeljen, bár ezt még egyszer nem írom le, mert még a végén furának tű


És tényleg megfontolhatnád, hogy ha kicsit lágyabban fogalmaznád meg a dolgaidat, akkor nem 24%os lenne a megbízhatósági indexed. :)

2012. dec. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

A lágyság nekem közeli jó barátom, de inkább amolyan titkos fegyver. A lágyság elve legyen az alkalmazva emberek közötti kommunikációban, a betörővel szemben vagy küzdősportokban, harcművészetekben a leghatékonyabb választható viselkedési elv.


Itt megpróbáltam egy abszolút kedves hangvételt használni:

http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__37..

2012. dec. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
ne egyél mindennap pudingot, nem egészséges, tele van sok szeméttel!
2013. jan. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!