Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Képtelen lennék rá? Miért...

Képtelen lennék rá? Miért nincs akaraterőm? Ti hogyan csináljátok végig?

Figyelt kérdés

Képtelen vagyok lefogyni, elég nagy súlyfeleslegem van, de a diétáim általában 2hét után bedőlnek:( Bennetek mi tartja a lelket, hogyan léptek túl a nehézségeken, elgyengüléseken? Hogy tart ki végig az akaraterőtök?

Köszi a válaszokat!


2009. aug. 17. 19:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
hát akarat erődnek kell lenni, én amúgy sem vok egy túlsúlyos, de szeretek tornázni, csak hogy formában tartsam magam, nekem ez egy hobbi amit minden nap végig csinálok, egy edző DVD-vel, te is vedd így h csak hobbi amivel jót teszel magadnak... küldjek pár vidis linket??, mondjuk youtubeosat, végig csinálod minden nap, majd lezuhanyzol és úgyérzed magad, mintha megnyertél vna egy olimpiát...
2009. aug. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Először is fejben kell eldöntened hogy leakarsz-e fogyni, vagy a finom falatok neked nagyobb örömet okoznak, mint az, hogy tükörbe nézve, azt mond "szép vagyok". Nekem mindíg az van/volt a fejemben, mikor egy személy azt mondta, hogy Te disznó. Na onnantól azt mondtam, ha törik, ha szakad, én lefogyok! Nem érdekel a kaja ma már, naponta 3szor, 4szer eszek, keveset mindenből, és kész. 80kilóról lefogytam 50re 5hónap alatt, úgy, hogy Senki!!! Érted?Senki nem segített! Nem támogatott senki. Mikor megkértem anyám, hogy főzzőn egészségesebben, azt felelte : Főzz magadnak! Mikor szóltam, hogy nincs itthon csirkemell, ha mész vásárolni hozz már légyszíves. Erre ; Hát fiam, edd meg azt ami a hütőbe van! Virslik,párizsik,tojások,kefír.. Kb mindennap ebből kellett válogatnom, ha csak nem akartam vízen élni. Reggelről sosem bírta a gyomrom a kaját, reggeli nálam sosem volt. Ebédre általában tojást, vagy pulyka virslit fogyasztottam. Volt mikor megkívántam a chipset, de ugyanakkor betudtam egy étkezésnek. Nagyon megszerettem az uborkát, és a kefirt ennyi idő alatt. Tudod, nem volt könnyű, sokszor mondtam ˛˛feladom˛˛ De látod, nem adtam fel, lefogytam, megmutattam mindenkinek, ki is vagyok valójában. Ma már tele lehet a konyha chipsel kólával csokival rántott hússal marha pörköltel tortákkal ez sem vonz!!! Akaraterő!!! És megy minden. Remélem letudsz fogyn, sok sikert.
2009. aug. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
45%
igen, de ha újra feltöltöd az élés kamrát akkor megint kezdheted előröl... nem gondolod???XD a csipsz a csoki stb... 1. nem egézséges 2. akár mennyire is büsze vagy arra a 30 kilóra vissza fog menni, ha csipszen élsz újra
2009. aug. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Félreértettél, nem én töltöm fel az élés kamrát, mivel még csak 16 éves vagyok :D És nem eszem újra. Kétszer is megnézem,hogy miben mennyi ch van. Pl ma :


Reggel : kávé(Nem birom ilyenkor még a kaját..)

Ebéd: sült pulyacomb + paradicsom paprika

Uzsonna : natur yoghurt

Vacsora: (ami előbb volt) 3tojás fehérje, + proteinturmix

2009. aug. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%
kedves első, én nagy hasznát venném azoknak a linkeknek! nekem a diéta nem okoz gondot, kibírom hogy ne zabáljak össze mindent, a mozgásal van sok problémám, szinte semmilyen formájához nincs kedvem
2009. aug. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Rajtam még kb 10 kiló van, ha az álmomat szeretném teljesíteni akkor 15:)

Eddig 4 kilót fogtam. Másfél hónapja diétázom, eddig 3x bűnöztem nagyot. Néha-néha lecsúszik egy gombóc fagyi. Iszonyat lassan és nehezen fogyok, mert pajzsmirígy beteg vagyok, és ráadásul terhesség után.

Bennem az tartja a lelket, hogy nagyon szarul érzem így magam! Nagyon szeretném felvenni a régi ruháimat!Szeretnék úgy vásárolni új ruhát, hogy nem a legnagyobb feszül rajtam, és elégedetten nézhetek tükörbe. Utálom, hogy nehezen megy a sport, hogy tohonya vagyok és nagydarab.Nem szeretek tükörbe nézni. Igenis megküzdök azért, hogy a régi legyek!

Mikor nagyon kívánós vagyok, és feladnám akkor ezekre gondolok.

Ha mégis elgyengülök (bűnözök), akkor arra gondolok, hogy egy bekajálástól nem vész kárba két heti meló. Ott folytatom ahol abbahagytam!

2009. aug. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2009. aug. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, és a torna videó tippeket!megfogadom amiket irtatok, és remélem mostmár kitartóbb leszek, és sikeresebb leszek ezügyben!
2009. aug. 17. 21:04
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a gondom,de most már tényleg én is megpróbálom.
2009. aug. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!