Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nektek, hogy sikerült lefogyno...

Nektek, hogy sikerült lefogynotok?

Figyelt kérdés
bevált módszereket szeretnék kapni... köszönöm:) én kb 10kg-ot akarok fogyni
2011. okt. 17. 21:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Kevesebbet enni, tobbet mozogni - roviden ennyi a siker titka :)

Reggelizz rendesen, ebédelj kevesebbet mint eddig (és foleg zoldséget, sovány húst, halat), vacsorára pedig fehérjét egyél (túró, natúr joghurt, sajt). Ha emellett napi szinten mozogsz, akkor rovidesen meglátszik az eredmény. Mozgásnak nem csak az edzés, DVD-re ugri-bugri számít, hanem olyan apróságok is, mint pl. lépcsozés lift helyett, hamarabb szállsz le a buszról és 1-2 megállót gyalog mész. Sok kis változtatás sokra megy :)

2011. okt. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Reggelizni mindenképp,rendes adagot.Ebédre(kb.1-2 körül) kevesebb adagot,mint előtte,délután-este már semmit.Nekem így sikerült leadnom 10 kg-t.

Mindent ettem(kenyér,tészta,édesség)csak módjával.

2011. okt. 18. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én másfél hónapja nem eszem kenyérféléket, és mégis csak egy kilót fogytam. Mit szúrhattam el? Mozgok is. Mondjak le a krumpliról is?
2011. okt. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én itt hallgattam mindenféle "szakemberre", kb. 3 hónapot elb.asztam kalóriaszámolással például, de idegbaj az egész (ne vitassa meg senki, személy szerint én így látom és kész). Eddig a 90 napos diétával sikerült fogynom, de itt lebeszéltek róla, és abbahagytam. Tervezem, hogy újrakezdem!
2011. okt. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!