Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan sikerült lefogynotok?

Hogyan sikerült lefogynotok?

Figyelt kérdés

Elegem van a mindent ígérő fogyókúra tippekből, és az érdekelne, hogy Nektek hogy sikerült lefogynotok? Rendszeresen mozgok, napi 40 percet gyalogolok és mellette kb 30-40 percet aerobikozok, de nem igazán látszódik az eredmény. Gondolom az étkezésemmel lehet baj. Magas a koleszterin szintem is (pedig állati eredető zsiradékot nem is fogyasztok csak nagyon ritkán)

Ti hogyan étkeztetek/étkeztek? És miből mennyit mennyi idő alatt fogytatok? (Tisztában vagyok vele, hogy egy fogyókúra nem elég a tartós testsúlycsökkentéshez, és életmódváltásra van szükség!)

Megnéztem a régebbi kérdéseket is mielőtt valaki belinkelné:D de érdekelnek az új tapasztalatok!

23 éves lány vagyok, 60 kiló és 164 cm magas


Köszi szépen a válaszokat!


2010. aug. 19. 11:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
Kevés kalória, kevés zsír, kevés szénhidrát, sok folyadék, mozgás.
2010. aug. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ! De én részletesebb információt szerettem volna:) hogy pl reggel mit ettetek, délben, este meddig, milyen ételeket? (Mert az olyan fogyókúra tippektől vagyok rosszul, hogy egyek kaviárt, meg bambuszrügyet, garnélát...) Olyan ételeket várnék amit egy sima hétköznapi ember is meg tud csinálni munka mellett.
2010. aug. 19. 12:09
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én rengeteg mindent kipróbáltam, de az egyetlen módszer ami bejött nekem az, hogy kiszámoltam, mennyi a kalóriaszükségletem (neten találsz hozzá kalkulátorokat, ha érdekel), és ehhez képest kevesebbet ettem és mozogtam is.


A kevesebbet eszem dolgot úgy csináltam, hogy elhagytam az édességet (ami nálam önmagában elég sok kalóriát kitett :D ), a szénhidrátot minimálisra csökkentettem. Sokszor van nálunk húsos étel, ezekhez nem hagyományos köreteket ettem, hanem mondjuk főtt zöldségeket, vagy paradicsomot, ilyesmiket. Kenyér helyett pufirizst ettem vagy abonettet, de csak délelőtt.


Nehéz volt, az első pár napban azt hittem, elpusztulok. :D De ha van egy célod, akkor szerintem könnyebben megy. Ha nagyon nem bírod, gondold át, hogy biztos kell az a tábla csoki? Pillanatnyi, pár perces élvezetért feladnád a célod? :D De ha nagyon megkívánsz valamit, egyél belőle egy keveset délelőtt, aztán mozogd le.


A mozgás nálam tempós séta, gyaloglás volt, meg itthon pilates jellegű torna.


Remélem segítettem.:)

2010. aug. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg ha van kérdésed még, szívesen válaszolok. :)
2010. aug. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
24%
nekem elég érdekes módszerem volt, de bevált. 2 napig nem ettem, aztán 3., 4., 5. nap 2 almát vagy vmien gyümölcsöt, de úgy elosztva, hogy 5x "étkeztem" 1 nap. +napi 30 perc szobabicikli, 2L ásványvíz, és 1 hónap alatt csodákat tett.:]
2010. aug. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
35%
délbe egyél levest tészta nélül +egésznap gyümölcsöket én fogytam 15 kilót
2010. aug. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Az eddigiek nagy része tényleg annyira jó fogyókúrákat mondott... Lefogytak tizenvalahány kilót, aminek a 80%-a izom volt... És csodálkoznak, h nem feszes a bőrük... Lóg a mellük, meg minden.


Amúgy vegyél 1 vödör fehérjeport, és idd azt, hatásosabb, mintha minden szart megvonsz magadtól. Mellé mehet rizs, csikre, halak, ilyenek, esetleg zöldségek.

2010. aug. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

12:20-as nagyon jókat mond :)

Az eredmény: 50 nap -5 kg zsír, -7-8 cm (has-derék-csípő), -2 ruhaméret, feszes lett a bőröm, továbbra is 85Bs mell, aminek különösen örülök.

Táplálkozás ilyen elv alapján:

[link]

És ha dekára pontosan tudni akarod, mennyit fogysz az adott héten:

[link]

2010. aug. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én 20 kilót fogytam. Fellapoztam ezernyi szaklapot, utánaolvasgattam dolgoknak, végül saját magamnak összeállítottam egy étrendet. Nekem az vált be, nem pedig a 2hetes sztárdiéták...Napi 5szöri étkezés (ha gondolod, küldhetek mintaétrendet). Mellette otthon minden másnap tornáztam dvd-re + szobabicaj.
2010. aug. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a segítségeteket!

Utolsó! Érdekelne a minta értedn, ha megkérlek elküldenéd légyszives? Köszönöm!

Tegnap előtt sajnos megrántottam a műtött térdem, be kellett mennem a baleseti sebészetre, megröntgenezték és elém tárták a hírt, hogy a lábam semmiféle sportolásra, guggolásra, ugrálásta nem használhatom: egész életemben... Most mit tegyek? Ha csak hasizomerősítést, meg hátizom erősítést csinálok az is hatásos a fogyáshoz?

2010. aug. 21. 09:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!