Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van olyan fogyi ami elég...

Van olyan fogyi ami elég elviselhető és hatásos?

Figyelt kérdés
2009. aug. 19. 16:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
35%
90napos diétát javasolnám, nekem egy orvos ajánlotta.
2009. aug. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%

Én meg nem javasolnám! Olyan szépen fel fognak jönni a kilók, hogy csak na...

Én úgy fogytam 7 kilót, hogy mindent ettem.(Értsd:töltött káposztától a salátáig)A lényeg: a mérték, a sok folyadék, mozgás

15/L

2009. aug. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
42%

A 90 napos klinikailag bizonyítottan a leghatékonyabb , legkönnyebben kivitelezhető,legkevésbé megterhelő, és a legtartósabb fogyókúrásmódszer!

Ha mellé még mozogsz is napi fél óra aerob mozgást, a sikrt garantált!

2009. aug. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
*siker
2009. aug. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
nem kell feltétlenül egy adott diétát követned, csak az alapelveket kell betartani, napi többszöri kevés evés, szénhidrátok csökkentése ,cukor édességek elhagyása vagy nagyon minimális mennyiség néha, sport sok folyadék.
2009. aug. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
70%

Két éve alatt fogytam 42 kilót. Azóta már 5 éve tartom ezt a súlyt. Mindent ettem. Csokoládét, fagylaltot és tésztát is. Szénhidrátot ettem délelőtt, gyümölcsöt délután 2-ig és utánna csak fehérjét és zöldséget. 5-6-szor ettem egy nap. Még este 8-kor is, ha éhes voltam.

3 liter vizet ittam és naponta 80 percet edzettem. Bicikli + súlyzós edzés.

Azóta is rendszeresen sportolok és eszek mindent. Ha valami olyat eszek, amit nem szabadna, akkor sincs bűntudatom, mert másnap többet mozgok.

Ne kövess semmilyen diétát. Étkezz normálisan, egyél mindent, de mértékkel. Heti 0,5 - 1 kilónál ne akarj többet fogyni és igy szép lassan meglesz az eredménye. Sok sikert!

2009. aug. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Csak óvatosan ezzel a 90 napos diétával! 20kg-ot fogytam tőle, minden nagyon happy volt, aztán jött a hoppá!

Az orvosom közölte, hogy ez egy nagyon drasztikus diéta és egyáltalán nem egészséges ilyen hirtelen, ekkora életmódváltást tenni. A hormonháztartásom teljesen felborult, a menstruációs ciklusaim kitolódtak, most győzöm magam helyretenni. Az orvosom szerint nagyban közrejátszott ez a diéta a problémámban.

2009. aug. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
42%

A sok zöldségnek, gyümölcsnek és fehérje gazdag ételeknek köszönhetően a 90 napos diéta kiegyensúlyozott és egészséges táplálkozással biztosítja a fogyás elérését. A 90 napos fogyókúra alkalmazásával három hónap alatt kb. 15-20 kiló feleslegtől lehet megszabadulni!



A 90 napos diéta leírása

A 90 napos diéta lényege az élelmiszerek szétválasztásában van. A testkontrollhoz hasonlóan, a 90 napos fogyókúra is elnyerte a szétválasztó diéta elnevezést. A szétválasztó diéta vagy elválasztó diéta azt jelenti, hogy a gyomorba egyszerre csak egyféle élelmiszer kerül, így az emésztés sokkal gyorsabb lesz, s kevesebb energiát igényel.


A 90 napos diéta négyféle élelmiszer egymás utáni napokon történő kizárólagos fogyasztásával, 90 napon keresztül ciklikusan váltakozik. Első nap kizárólag fehérjét, a második nap kizárólag keményítőféléket, a harmadik nap kizárólag szénhidrátot, a negyedik nap pedig kizárólag gyümölcsöt szabad fogyasztani.

2009. aug. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
ez tetszik nagyon köszönöm nektek... még csak annyit akarok kérdezni h valójában eza szénhidrát keményítő... ezek milyen kajákban vannak... pontosan nagyon köszönöm!!
2009. aug. 20. 10:41
 10/11 anonim ***** válasza:

Aki ezt a 90 napos hulladékszemétszar diétát advokálja, az megérdemelné, hogy a Dunába lőjék. NINCS SEMMI TUDOMÁNYOS ALAPJA és minden sorába bele lehet kötni ORVOSI ÉRVEKKEL.


Neked ezt IGAZI orvos NEM ajánlotta. De tudodmit, aki bedől a 90 napos diétának, az az emberi nem söpredéke, akinek önálló gondolkodása nincs és naívsága határtalan. Figyelmeztetve lettél, innen te döntöd el, hogy lusta retardált f*szkalap leszel, aki hiteles forrásból utánanéz, hogy miért szar ez a 90 napos hulladék, vagy beállsz a marhacsordába és ledobot a testedre az atombombát.

2009. aug. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!