Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A Norbi/Alexandra/Réka dvd...

A Norbi/Alexandra/Réka dvd gyakorlataiból fogytatok?

Figyelt kérdés
Ha igen mennyi idő alatt?Hány kg voltatok akkor mikor elkezdtétek,és amikor befejeztétek?Végig tornáztátokaz egész dvdt?
2009. aug. 21. 11:38
 1/3 anonim ***** válasza:

én csak Rékát szeretem.1 hónap -4 kg.azért szerintem ez nem rossz.61 voltam 57 lettem.talán nem tűnik soknak,de kinézetre is vékonyabb lettem.főleg a has+combok.+narancsbőr ellen is kiválóak a gyakorlatai Rékának.

heti 4x csináltam végig este tv-zés közben.nem esett nehezemre.


amúgy azt is érzem h.edzettebb is vagyok,kevésbé vagyok fáradékony.:)én maximálisan elégedett vagyok vele.folytatom az edzést is.53-55 kg a célom:)majd aztán ennek megtartása.

2009. aug. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

fogyáshoz Czanik Balázs capoeira-aerobikját csináltam. Norbit és Rékát nemrég kezdtem el.

Szerintem Norbi jobb fogyáshoz,az aerobik jelleg miatt. Réka,Bíró Ica és a többiek inkább a testszépítésre,izmosításra,alakformálásra mennek rá. Ettől is karcsúsodsz és fogysz.Nagy előnye,h azt a testrészedet dolgozhatod meg jobban,amelyiket szeretnéd és könnyen megjegyezhető

2009. aug. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Norbi kivételével én mind a kettőt kipróbáltam már.Nekem kizárólag Réka tornái jönnek be.Az összes dvd-mmegvan nekem és teljesen mindegy melyikre tornázol egyformán szuperek. Talán a legutolsó az ami tényleg erősebb a többitől de a 3. dvd se kutya.Azt, hogy mennyi kilót fogytam nem szoktam mindig nézni.Inkább a ruháimon veszem észre a testem formálódását.
2009. aug. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!