Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem fogyok 1 hónapja?

Miért nem fogyok 1 hónapja?

Figyelt kérdés
Körübelül 1 hónapja fogyókúrázok.. alig eszek, de éhes az szoktam lenni.. kb a napi kalória bevitelem 800-1000 közé esik és egyáltalán nem fogyok.. miért?

2012. dec. 14. 16:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Sportolni is kellene.
2012. dec. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ismerni kellene az adataidat, bár a 800-1000 kcal mindenkinél fogyást kellene, hogy eredményezzen. Ellenőrizd a számolást!
2012. dec. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
az 1000 kalória az nagyon kevés.Inkább az 1300-1400-et ajánlanám.Én igy 3.5 hónap alatt fogytam 20 kilót
2012. dec. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
előző válaszoló vagyok. eleinte hetente legalább 3x sportolj, én pl szobabicikliztem 45 percig.Majd mikor meguntam áttértem az uszásra.fő a változatosság
2012. dec. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Hétfőtől/Péntekig 1 órát sportolok

175 cm vagyok 77 kg gramm 15 éves fiú nyár elején voltam 90 kilogramm és azóta fogytam és tartottam de szeretnék még fogyni és nem akar lejjebb menni...:(

2012. dec. 14. 17:43
 6/9 anonim ***** válasza:
Mivel keveset eszel nagyon, és éhes is szoktál lenni, az anyagcseréd lelassult, és raktároz a szervezeted. Nem szabad ilyen keveset enni, mert az gátolja a fogyást. Olyan 1200 kalóriát egyél meg, úgy, hogy ne éhezz, akkor visszaáll az anyagcseréd, és el tudsz kezdeni fogyni.
2012. dec. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Itt nem a sport a lényeg, nem azzal van a baj. Az a lényeg, amit a 6-os kommentben leírtam. Az éhezés azt üzeni a szervezetnek, hogy vészhelyzet van, vagyis lelassítja az anyagcseréjét, hogy tudja működtetni a szervezetedet, és nekiáll raktározni, hogy túléld az éhezős időket. Ezért kell úgy összeállítani az étrendet, hogy ne éhezz, a szervezeted megnyugodjon, ne akarjon raktározni, és így el tud kezdeni fogyni.
2012. dec. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"175 cm vagyok 77 kg gramm 15 éves fiú"


Hülye. Már nemigen van rajtad zsír, mit akarsz lefogyni? Inkább normális, izmos külsőre törekednél, minthogy 10 éves, fejletlen kisgyerek-külsőért kínzod magad.

2012. dec. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Értem:) És Olyan akkor milyen ételeket egyek? Reggelire :

Bake Rolst szoktam enni pizzásat és vizet iszom.

Ebéd: Mikor mi van.

Vacsora: általában semmi.

2012. dec. 14. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!