Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Megengedhetek magamnak fogyókú...

Megengedhetek magamnak fogyókúra során egy pizzát?

Figyelt kérdés
Holnap lesz a születésnapom, anyáék ma vettek nekem pizzát, de ma már késő van ehhez, arra gondoltam holnap reggel eszem meg. Csak sajt van rajta meg sonka, akkora mint a tenyerem(az is pici) pontosan 18cm átmérőjű. Szerintetek megegyem? Igazából tudom, hogy egy grammot se fogok hízni tőle, csak a lelkiismeretemet kéne megnyugtatni, mert ha nem erősítetek meg nem fog jól esni :D Vagy tényleg nem tanácsos néha-néha megszegni a szabályokat?
2012. dec. 18. 12:48
 1/9 anonim ***** válasza:
A pizza ráér, a torta nem!
2012. dec. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Igen, inkább itt kérdezem meg mint a sok hülyeséget művelő ismerőseimtől. :D
2012. dec. 18. 13:48
 3/9 anonim ***** válasza:

Egeszsegesen etkezem, tehat nem reggelire fogyasztanam, hanem ebedre, vagy vacsorara,

viszont a reggeli elso italom lenne egy friss zoldsegle, vagy csalantea, mivel ezeknek van tisztito hatasa is.

2012. dec. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Délután egykor késő volt a pizzához? WTF?
2012. dec. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha annyira egészségesen étkeznél, tudnád, hogy nem lehet a csalánteát nyakalni. Kúraszerűen lehet fogyasztani, indokolt esetben. Attól, hogy "gyógy", meg attól, hogy nem receptes, még árt, ha összevissza isszák vég nélkül. Még akkor is, ha ez most divat.


Kérdező, edd meg azt a nyomorult pizzát és Isten éltessen!


(Mellesleg ez a hely sem jobb, mint az ismerőseid.)

2012. dec. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló minden betűjével egyetértek :)
2012. dec. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én előbb kérnék tanácsot egy sorozatgyilkosttól, mint a gyakori kérdésektől, de te tudod.

A pizzát mindenesetre edd meg.

2012. dec. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem tudhatod hogy itt nem ír-e néhány sorozatgyilkos :-"
2012. dec. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Megettem. Jelentem, finom volt. Most már csak egy kis tojás meg brokkoli vár rám az éccaka' :'( No meg persze edzés.
2012. dec. 19. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!