Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyok, de nő a súlyom?

Orbit-titkosnév kérdése:

Fogyok, de nő a súlyom?

Figyelt kérdés

Sziasztok egy 12 éves fiu vagyok. És mindenki mondja, hogy jaj milyen sokat fogytam, stb., de ráálok a mérlegre és 76 kilót mutat. Ez miért van h alkatra tényleg fogyok, de súlyom meg megy fel? Régen 50 kg-rol indultam amugy.


A válaszokat köszönöm elöre!


2012. dec. 20. 14:39
 1/8 A kérdező kommentje:
És pedig karatézok 1héten 3-szor, a sulyom meg megy fel.
2012. dec. 20. 14:40
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy megy fel, hiszen fejlődésben vagy. Azért 12 évesen a 76 kg soknak tűnik.
2012. dec. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem fogysz, csak kamasz vagy, átrendeződik a testfelépítésed, és a rendszeres sporttól nő az izomtömeged. Emiatt mutat többet a mérleg. A mozgástól a zsír izommá alakul, ezért tűnik úgy, mintha "fogynál", valójában csak "formásodsz".
2012. dec. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nagyjából leírták. 12 évesen bőven növésben vagy és sportolsz is, az izom meg nehezebb, mint a háj.
2012. dec. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Oh nagyon szépen köszönöm, és még1 kérdés, a sulyom majd fog le is menni egyszer?
2012. dec. 20. 18:51
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem kezdtél el nyúlni? x éves kortól a fiúk évente 10 centit is nőhetnek
2012. dec. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem az a lényeg, mennyit mutat a mérleg. Ha sportos, arányos vagy, kit érdekel. 21 éves korodig meg még úgyis változol folyamatosan, akkor fejeződik be a pubertás. Akkor majd ráérsz ezen izgulni.

Sportolj, az jó kondiban tart addig is.

2012. dec. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm :) 6.iknak mondom: úgy nyulok mint a ****. xD
2012. dec. 21. 09:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!