Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sos!? Egesz nap probalok...

Sos!? Egesz nap probalok keveset enni, viszont vacsorara akaratlanul tele ettem magam :s

Figyelt kérdés

2 napja kezdem a "kevesebb etel" dietamat, de ma kesobb ultem aztalhoz, es ki voltam ehezve, igy nagyon buntudatom van, mert sokat ettem...

Mit tanacsoltok? Es hogy veszeljem at az unnepeket?


2012. dec. 24. 00:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Így lehet a legjobban hízni, hogy estére bezabálsz, egész nap meg semmi. Egyél mindenből nyugodtan, de keveset, és mozogj, sportolj!
2012. dec. 24. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ha nagyon nem bírsz magaddal, akkor pedig gyümölcsöt egyél
2012. dec. 24. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

tudom, hogy ez nem jo, ez a problemam... piritos dietan voltam most, csak, hogy elinduljon (az unnepek miatt kicsit nehez odafigyelni)

Reggelire piritost ettem, felvagottal, semmi vaj, sajat keszitesu ananasz levet ittam, tizoraira egy narancs, es egy alma, ebedre is piritos, uzsira gyumolcs, vacsira is, de ma sajnos 4-5 ora helyett 7kor jutottam az asztalhoz, igy ki voltam ehezve...

Nem akarok sokaig ezen elni, eletmodot akarok valtani, de nem tudom, hogy mikeppenb kene elkezdenem...

Ugy gondoltam, hogy atmenetileg ez is eleg...

Edzeni is el akarok jarni, de ahanyszor nekikezdtem, 1 het utan ekmaradoztam, majd mar nem is mentem...

Tenyleg ketsegbe vagyok esve.. nyarra szeretnek 70-65 kilo lenni... Szerintetek van erre nemi esely, ha beiktatok heti 3-4 alkalom edzest, es eletmodot valtok?

2012. dec. 24. 01:14
 4/7 anonim ***** válasza:
Ennyi kajával persze hogy éhes vagy. Az ételek mennyisége és minősége is rossz. A gyümölcs az csak cukor. Többet, és normálisabban kéne étkezni. Szálkásító étrend: Testtömegkilogrammonként 2-3 gramm fehérje és 2-1 gramm szénhidrát. Fehérje: sovány húsok(csirke, pulyka, hal) túró, tojásfehérje. Szénhidrát: zöldség, zab, rizs, teljes kiőrlésű kenyér. Étkezz gyakran, 5-6-7 étkezés is simán belefér. Vacsorára csak fehérjét egyél. Igyál 2-3 liter vizet. Végezz legalább fél óráig tartó aerob edzést(futás, gyors séta, biciklizés, ugrókötél, lépcsőzés) heti 4-5-ször.
2012. dec. 24. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Az elképzeléseiddel van valami óriási nagy probléma.


Alapvetően mindegy hogy nappal éhezteted magad és este eszel.. bár pont fordítva kellene..


De hogy sikerült kitalálni, hogy fogyás céljából a legjobban hizlaló (pirítós, sajt) ételeket edd? Ez a koncepció honnan jött?

Volt az embernek olyan történelmi időszaka, amikor gabonát evett és tejterméket, és jellemzően karcsú és egészségesek voltak? A mezőgazdaság durván 10 000 - 15 000 évében ilyen NEM volt!


Nagyon hamar el kell felejtened azt hogy pirítóssal indítod a napodat, teljesen értelmetlen étel! Csak a vércukorszintedet emeli meg és közvetlenül zsírosít (tejtermékekkel együtt még pláne..) közben károsítja a bélfaladat, a glutén az összes szervedet, a fogyásért-hízásért is felelős pajzsmirigyet is. Valakitől nagyon rossz tanácsot kaptál, és nagy hiba volt megfogadni..


Ha még van ma nyitva piac, vásárolj be több kiló zöldséget, leveleseket, mindenféle színűt, amennyire kívánod és amilyet szeretsz húsokat, és ezeket fogyaszd, egészséggel, jó érzéssel. Reggelizz komolyan, mert szükséged van rá, minden étkezésnél stimulálni kell az emésztő rendszert, hogy beinduljon a megfelelő emésztés, ezt 2-3 falattal nem lehet, normális mennyiségű étel kell, és zsírt kell tartalmazzon.


Nagyon sok sikert kívánok, és kellemes ünnepeket!

2012. dec. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem értek egyet a piritós elleni felszólalással! Én is ugyanezen a diétán voltam és heti 3-4 edzés mellett 2 hónap alatt lement 11 kg :) Persze mindenki más, lehet hogy neked ez pont nem való.

Ne juss el sose arra a pontra, mikor már megőrülsz, olyan éhes vagy... legyen a közeledben pár szem mandula/dió/mogyoró (NEM földi!), attól hízni nem fogsz, sőt még jót is tesz :)

2012. dec. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én sem értek egyet, a sok elhízott, cukorbeteg, pajzsmirigy problémás, összességében a féktelen gabonaevéstől kialakuló betegségekkel.. ezért tartom komoly problémának, hogy valaki egy patkánynak is szegényes kaját ajánl egy embernek evésre.
2012. dec. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!