Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Már két és fél hete diétázom,...

Már két és fél hete diétázom, és minden nap 40 percet tornázom. Eddigi eredmény:híztam fél kg-ot. Mi lehet a bajom? Igaz cm-ben nem mértem magam. Eléggé el vagyok keseredve, ert csak azt látom, hogy küzdök minden nap, és nincs eredménye. Tovább lent

Figyelt kérdés
ráadásul nehéz megoldanom a mindennapi tornát,de eddig még mindennap sikerült.egyébként a Norbi diétát követem,31 éves vagyok és 78kg.ja,és a fogyókúra kezdetével a cigit is teljesen leraktam.
2009. aug. 25. 16:25
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
kedves tegnapi 20-34es!Sajnálom,hogy látatlanban ilyen rossz véleménnyel vagy rólam.Én nem fodtam semmire a súlyomat,csak annyit írtam,hogy abbahagytam a dohányzást egyszerre a diéta kezdetével.És hogy jön ide a fogamzásgátló?ha utána számolsz,heti szinten nem sokkal mozogsz döbbet mint én.De mivel azt írod,napi szinten 40 perc az semmi,akkor talán még ártok is magamnak?És miért etetném "szeméttel" magam és a családom?Normális ételeket eszünk,zsírt egyáltalán nem használok,de mivel nem ismersz,miért feltételezed azt,hogy mindenki így étkezik?Nekem nem kell vállonveregetés,csak feltettem egy kérdést,te pedig "szépen"válaszoltál.Válaszodtól függetlenül azért folytatom a diétát és a tornát,hátha használ valamit,és azért ha megengeded még annyit,hogy csak nem vagyok olyan pancser,ha két műszakban(éjszaka és nappal)dohányzó munkatársakkal körülvéve,és mindezt egy cukrászümben végig tudom csinálni.Mert ott dolgozom.itthon pedig vár a család.Köszönöm a válaszod
2009. aug. 27. 14:17
 12/18 anonim ***** válasza:

8:27-es

Valóban, ha minden nap megmozdítja a kisujját az is valami, 50 év alatt akár egy kiló is lemehet tőle. Az, hogy nekem nem "biztatom-a-kérdezőt-még-ha-hülyeséget-beszél-akkor-is-csak-nehogy-leszavazzanak" mentalitás nem az én világom és teszek rá, hogy van akinek nem tetszik, hogy nem úgy beszélek vele mint egy óvodással. Ha elolvastad volna a kérdezőt akkor láthattad volna, hogy ettől a negyven perc "mozgástól" fél kilót HÍZOTT. Ez a fogyókúra szempontjából SEMMI. El nem tudom képzelni miből állt ez a negyven perc... aztán meg, hogy miket evett utána...

10 perc mozgástól legfeljebb a kondid, az erőnléted lesz jó, de ahhoz MEGFELELŐ TÁPLÁLKOZÁS is kell, mert nem fogsz fogyni vele.

6:27-es:

Ha hül*ye vagy legalább ne mondd hangosan.

Az izom súlya sokkal nagyobb mint a zsíré.

2009. aug. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Ellentétben veled én nem ítélkeztem látatlanban, csak a diétádat kifogásoltam. Javasoltam is, hogy úgy tervezd meg a táplálkozásodat, hogy napi 800 kalóriánál többet ne vigyél be a szervezetedbe. Nem csak a mozgáson múlik, hogy tudsz-e fogyni, hanem a táplálkozáson.


"ha utána számolsz,heti szinten nem sokkal mozogsz többet mint én"


Az én módszeremnek van eredménye, a tiednek nincs. Ez nem a kié a nagyobb játék.


"De mivel azt írod,napi szinten 40 perc az semmi,akkor talán még ártok is magamnak"


Ami nem fekete az csak fehér lehet? Nem. Ezzel nem ártasz magadnak, csak rosszul mozogsz, nem megfelelő gyakorlatokat végzel.


"miért feltételezed azt,hogy mindenki így étkezik?"


Az emberek többsége nem egyenlő a mindenkivel.


"Válaszodtól függetlenül azért folytatom a diétát és a tornát,hátha használ valamit"


Folytasd is! Én csak biztatni tudlak, csak több tudatossággal több eredményt fogsz elérni.

2009. aug. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
8:27es vagyok:D Az igazat megvallva nem kisujj mozgatásra gondoltam hanem kicsit "tornázásra", Sajnos az én környezetemben is van olyan, aki egész nap szinte fekszik, dohányzik, ül és tv-zik, néha elmosogat..... szted napi 10 perc intenzív mozgás nem lenne hasznára pl neki (is)?? De a alegtobb ember sz*rik reá... Jaja én se győzőm hangsúlyozni hogy az izom a nehezebb(legeslegelső hsz-ó voltam)
2009. aug. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
tiszteletben tartom,azt amit írtál,és szívesen venném és megköszönném ha összeállítanál nekem egy 800 kalóriás diétát.A 40 perces mozgásom egyébként aerob jellegű.megköszönöm,ha segítessz
2009. aug. 27. 19:23
 16/18 anonim ***** válasza:

Utánanéztem pontosan, és 40 perces tornával két tábla csokit lehet nagyjából ledolgozni (azt is ha nagyon komolyan veszed), ezért hangoskodom a megfelelő táplálkozás mellett is. (Nem tudom már melyik nagyon okos írta ez a 10 perces okosságot. )


Én nem tudom milyen ételeket szeretsz kérdező, de itt van pár jó ötlet:


[link]

[link]

2009. aug. 31. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

én okos.... -.- De a kecskét nem lehet megkérni hogy nyávogjon, szal rádhagyom-.-


(legelső hozzászóló)

2009. aug. 31. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
mindenkinek köszönöm!!Petra
2009. szept. 2. 16:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!