Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Már két és fél hete diétázom,...

Már két és fél hete diétázom, és minden nap 40 percet tornázom. Eddigi eredmény:híztam fél kg-ot. Mi lehet a bajom? Igaz cm-ben nem mértem magam. Eléggé el vagyok keseredve, ert csak azt látom, hogy küzdök minden nap, és nincs eredménye. Tovább lent

Figyelt kérdés
ráadásul nehéz megoldanom a mindennapi tornát,de eddig még mindennap sikerült.egyébként a Norbi diétát követem,31 éves vagyok és 78kg.ja,és a fogyókúra kezdetével a cigit is teljesen leraktam.
2009. aug. 25. 16:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
79%
Szia:) az izomszövet nehezebb mint a zsirszövet! Ezért ne mérlegelj ,hanem centit vedd elő, jobban látszik az eredmény:) Végre egy normális ember aki letette a cigit:) Felnézek rád:)
2009. aug. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
79%
Igaza van az előzőnek! Hajrá!!! Így tovább! Menni fognak azok a kilók lefelé!
2009. aug. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
16%
Ne haragudj, de a 40 perc az semmi. Ha híztál fél kilót gondolod a centik meg lementek? Jesszus! A diéta sem úgy van, hogy lébecolsz 40 percig, aztán eszed a szokásos szemetet. A jó fogyókúrához precízen megterezett étrend kell, napi 800 kalóriánál pedig nem szabad többet bevinni!
2009. aug. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
kedves utolsó!én azt írtam,hogy cm-ben nem mértem magam,tehát azt nem tudom abból ment e le.és a 40 perc nálam nem lébecolás,lehet hogy nálad az.elhiheted piszkos nehéz megoldanom gyermek,munka és háztartás mellett,de én megteszem minden nap.eleinte napi két edzés volt,futás és torna,de azt nem bírta a szervezetem.ráadásul a munkám se egy sétagalopp.roppant okos emberke vagy,köszi a válszod,sok hasznát vettem.
2009. aug. 25. 17:36
 5/18 A kérdező kommentje:
ja,és nem szoktam szemetet enni,azt a kukába szoktam dobni.......
2009. aug. 25. 17:38
 6/18 anonim ***** válasza:
58%

Nem láttam az utolsó válaszát, de jó nagy bunkó lehetett...

No mindegy...

Lehet, hogy a cigi elhagyása miatt ugrott fel egy kicsit. Pl. apukám is letette, nagyon rövid idő alatt 10 kg-ot szedett fel.

De te nagyon jól tetted, hogy leszoktál róla. Folytasd a diétát, a mozgást, csak így tovább! Lehet, hogy sokkal több kiló kúszott volna fel, ha nem diétázol és úgy hagyod abba a dohányzást.

Teljesen mindegy, milyen diétát folytatsz, a lényeg, hogy változtatni akarsz és egészségesebb lenni. Nem tudom, milyen a Norbis diéta, de már sokan dicsérték nekem. Nem hiszem, hogy a "két hét alatt 2 ruhaméretet karcsúsodtam a fosatólötyitől" jobb lenne.

A hülyékkel ne foglalkozz, csináld, menni fog. Sok sikert! :)

2009. aug. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
A súly tényleg más mert az izom nehezebb mint írták. inkább a tükörképnek higyj :) Persze...gondolom a nyújtást sem hagyod ki az is segít hogy ne vastagodjon az edzett felület hanem szép karcsú legyen :)
2009. aug. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%
Kedves Kérdező, nálam az edzés ott kezdődik, hogy heti 3x2 óra, azért mondtam lébecolást, mert az emberek többségének az az edzés, hogy megizzad a futásban (ami csak az állóképességet javítja) majd boldogan statuálja, hogy ő mennyit edzett. 40 perc SEMMIRE sem elég, nagybetűvel írtam, hogy ne kerülje el a figyelmedet. Annyira röhejes, hogy az emberek a hízást mindig másra hárítják, hül*ye cigi, hül*ye fogamzásgátló, miközben meg sem fordul a fejükben, hogy a megevett ételektől híznak meg, ez a 20:24-esnek szólt. A szemét alatt pedig – nagyon jó visszavágás volt, hogy belekötöttél az allegóriába, ezúton is gratulálok – a hétköznapi ember által elfogyasztott szemetet, hamburgert, zacskós levest, a zsíros akármiket értem, és még sorolhatnám. Egyébként, a Gyakorikérdések nem egy lelki segély szolgálat, a lebunkózónak meg csak annyit, hogy ha egyetlen hozzászólás alapján szeretne megítélni, nos, ezzel csak a saját szellemi szegénységi bizonyítványába ír be egy talpas egyest. (Csak, hogy én is kellőképpen korrektül válaszoljak). Mellesleg az én hozzászólásomban több hasznos információ volt, mint itt lévőekben együttvéve. De ha neked a vállveregetés kell, lelked rajta csak attól nem fogsz lefogyni.
2009. aug. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%
Az izom ugyan annyit nyom mint a zsír, hülyeség aki nem ezt mondja.
2009. aug. 27. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

06:27.es, olvass utánna ha tudatlan vagy!!!


40 perc mozgás SEMMI??!?! A legkisebb mozgás is már vmi! AAhogy a mai ember él, szerintem ne tolj le vkit, mert nem heti 3x2órát "mozog"!


Ha napi 10 percet(!) intenzíven végigmozogna mindenki, nem lenne ennyi dagadt ember!


Sansenoy

2009. aug. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!