Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az izomláz mikor tűnik el ha...

Az izomláz mikor tűnik el ha közben folyamatosan eddzel?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy napok óta izomláz van a hasamban és a combomban, de azért kitartóan csinálom a tervezett eddzéseimet minden nap. És a kérdés hogy mikor fog elmúlni? És egyáltalán lesz eredménye? Mert mellé még diétázok is.. de eddig semmi változást nem látok :(

Egyébként ezeket szoktam csinálni:


http://www.youtube.com/watch?v=PWEdJRRndkQ


meg ezt:


http://www.youtube.com/watch?v=tZoR7YKqIe8


Meg ezek mellett még 15 perc step aerobic és 20 perc hullahoppkarikázás.



2013. jan. 3. 20:05
 1/7 anonim válasza:

edzés után nyújts, és nem lesz izomláz ;)

14L

2013. jan. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Awful11 ***** válasza:
Ha az izomlázra ráedzel akkor nem fog megfelelően regenerálódni az izom és ez által nem is fog fejlődni. Tarts pár nap pihenőt és utána mehet megint. Nem kell minden nap edzeni az is fontos elég heti 4-5. A videókba belenéztem szerintem nem érnek semmit, de ez nem biztos. Leírnád, hogy milyen diétát csinálsz, mert nem biztos, hogy jó, ha kell segítek.
2013. jan. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Awful11 ***** válasza:
Ja és a hullahoppot felejtsed el nem ér semmit!!
2013. jan. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

a megedzett izmot legalább 2 napig ne edzed.

értelem szerűen addig a többit edzed.

a hulahopp meg időpocsékolás.

ugrókötelezz helyette.


nah belenéztem a vidibe.

teljes testes átmozgatónak néz ki.

ezt másnaponta csinálhatod a köztes napokon meg ugrókötél 40-50 percig.

2013. jan. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)


Awful11: a diéta az nekem jól működik mert fogyok tőle, de azért leírom: reggelire iszok teát, meg vizet, ebédre épp ami van, de nem eszem halálra magam, vacsira meg egy gyümölcsöt eszek (általában almát vagy narancsot).


23:45- Rendben abbahagyom a hullahoppkarikát, és áttérek az ugrókötélre.

Meg esetleg tudnátok ajánlani valami olyan eddzést ami ér is valamit? Mert ezek jónak tűntek de ha írjátok, hogy nem valamik, akkor én áttérek másra. És köszi :)

2013. jan. 4. 11:24
 6/7 Awful11 ***** válasza:

Gondoltam, hogy nem jó az étrended. Fogyásnál fehérjedúsan kellene étkezned!! Ezt az étrendet ami most van felejtsed el, semmi értelme nincsen ezt csinálni! Így ez az étrended mellett is "fogysz", de nem zsírból!!! Vacsorára pl. gyümölcsöket eszel ami nagyon nem jó estére, mert este csak fehérjét kellene enned a szénhidrát az inkább reggel kell!!

Ha ténylegesen zsírból szeretnél fogyni, hogy jól nézzél ki ahhoz szálkásító étrend és aerob edzés kell!!

Heti 0,5-1 kg fogyás a normális, ha annál több akkor nem zsírból hanem izomból fogsz fogyni.


Szálkásító étrend: Testtömegkilogrammonként 2-3 gramm fehérje és 2-1 gramm ch. Fehérje: sovány húsok(csirke, pulyka, hal) túró, tojás. Szénhidrát: zöldség, rizs, zab teljes kiőrlésű kenyér, teljes kiőrlésű tészta. 3 óránként kajáljál, napi 6-7 étkezésnek kéne lenni. Igyál min. 2 liter vizet. Ne egyél sok szénhidrátot, hanyagold a cukros kajákat, gyorskajákat, péksütiket és a tejet. Kell még aerob edzés is, tehát végezz napi min. 1 órás testmozgást, ami lehetőleg futás,lépcsőzés, biciklizés vagy ugrálókötelezés legyen.

Itt találsz minta étrendeket is: [link]

2013. jan. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendben, igyekszem betartani amit leírtál, és köszi a segítséget :)
2013. jan. 4. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!