Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Iszonyatosan fel vagyok...

Iszonyatosan fel vagyok puffadva. Ötletem sincs hogy mitől? (bővebben lent. )

Figyelt kérdés
Nem ettem többet mint általában szoktam, meg a mérleg sem mutat többet. Viszont a hasam nagyon durván fel van puffadva, nagy. De ezer % h ez nem zsír meg az ugye nem is ilyen, csak egyszerűen nagyon zavar h a puffadástól ennyire látszik, meg ugye nem is egy kellemes érzés. Wc-re pedig sokszor érzem hogy el tudnék menni, de aztán mégsem megy.(nincs székrekedésem mert a napi 1 megy, csak a hasam miatt talán vagy nem tudom mitől tudnék többször menni) Tehár a kérdés az h szerintetek mitől lehet ez az egész? Vagy a másik h mivel tudnám ezt a puffadást csökkenteni? Gyümölcsöt sokat eszem, nem csak most hanem úgy általában..napi 2-3 alma lazán lemegy meg egy nap iszom is eleget és mellette rendesen betartoma napi 5 táplálkozást. Nem értem mitől lehet és telejsen kétségbe vagyok esve. =(

2013. jan. 5. 12:28
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
A hús van hogy egy hétig ott rohad a vastagbeleidben, biztos hogy azt enni a legjobb ötlet? :/
2013. jan. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2013. jan. 5. 14:36
 13/16 anonim ***** válasza:
7%

Neked valami lelki bajod van..

Hogy a rákba lenne a belünkben bármi is egy hétig..? Ezek kényszerképzetek, csak akkor marad az ember bélcsatornájában valami egy hétig, ha eltöröm a nyakát és meghal. Élő ember folyamatosan ürít, minden táplálék anyagcsereterméke ürül a testünkből.

Hol, ki, mikor igazolt olyat hogy hús ennyi ideig a testünkben rohadna? Soha senki.. akkor miért kell ilyeneket leírni? Nem értünk egyet a húsevéssel? Magánügy, de mások egészségét ezért ne tegyük kockára.

2013. jan. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Látom elég tudatlan vagy a témában.Hallottál már a bélrákról?Mikor odatapad a bevitt táplálék a bélfaladra és az problémákat okoz?Na ilyen a hús is ha nem viszel be elég rostot mellé.
2013. jan. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
89%
14-es vigyázz a Harcmuvessel mert ő mindig mindent jobban tud mindenkinél.......
2013. jan. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Nem tudok jobban mindent. Egyszerűen én csak nem urbán legendáknak hiszek.


Szép mese hogy a bélfal tele van odatapadt trutymóval, csak ennek nincsen alapja.


A gabonában és rostban dús étrend semmivel sem jobb (ám rosszabb) mint a húsokban gazdag.

Én a zöldségekben, gyümölcsökben található nagy vízmegkötő képességű rostokra szavazok egyébként, ellenben a gabonák durva rostjaival.

2013. jan. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!