Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért akar minden nő gebe lenni?

Miért akar minden nő gebe lenni?

Figyelt kérdés
Lányok! Miért akar minden nő csontsovány lenni? És itt nem azokat a nőket kérdezem, akiknek ez- vagy az miatt tényleg szüksége van fogyásra, hanem azokat akik már divatot csinálnak belőle, és a normális formájukat is el akarják torzítani. MIÉRT???

2013. jan. 6. 13:01
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
A médiát hibáztasd ne az áldozatokat. Te is szívesen tennél a változásért ha a tv újság minden csak azt hangoztatná, hogy a hatalmasra kigyúrt izmok a menők, meg minden csaj arra bukik
2013. jan. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%

Egyik nap láttam egy fotót, amin egy csontos nő volt, műmellel, műseggel. Jött a sok komment, hogy "nekem ez az ideálom".

Aztán.

Társkeresőkön, mit vár el az illető: testalkat: vékony

Nagyon kevés az a férfi, aki nem külsőség alapján választ. Ennyi. A lányok csak meg szeretnének felelni.

2013. jan. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én nem akarok gebe lenni!
2013. jan. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
57%

Egyszerű. Mert undorító, ocsmány körte alkatom van. Magyarul nagy segg, kis mell.

Így inkább lefogytam 53-ról 42 kilóra, hogy legalább a kis mellem mellé kis fenekem is legyen.

Így sokkal normálisabban nézek ki. Plusz én sem szólom le, és mondom kövérnek a telt lányokat, így neked rohadtul nincs jogod legebézni a sovány lányokat.

Neked az tetszik, nekem ez. Kész. Plusz rávagyok szorulva. Ha normális homokóra alkatom lenne, akkor nyilván nem lennék most 42. Bár én akkor sem érezném jól magam Kim Kardashian féle súlycsoportban, de elfogadom hogy nektek az tetszik, és kész.

Szóval kuss, más gondolkozás, más ideál, és nem a férfiaknak akarunk megfelelni, leszrjuk, hanem magunknak.

2013. jan. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
40%
Ez egy k.rva nagy hazugság, hogy magadnak akarsz megfelelni. Háhá
2013. jan. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
56%
Igen, mert 5 éve van komoly kapcsolatom, és szerencsétlen páromnak úgy is a magas, nagy mellű nők jönnek be, szóval tök mindegy mit csinálok, alapból jól kicsesztem vele. Nekem ez tetszik és kész.
2013. jan. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Mert minden csinos ruhát a vékony lányokra gyártanak.

Mert kimondva, kimondatlanul, a vékony alkat a divat.

Mert a férfiak nagy többségének a kis, törékeny lányok jönnek be.

Mert minden ember lenézi a túlsúllyal rendelkező társaikat.

Mert a lányok egymás között is ezen versengenek, mindig szeretnének jobbak, szebbek, karcsúbbak lenni a másiknál.

2013. jan. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én ezt mind agyilag értem de sajnáloma azokat a nőket, akik képesek csak ezért koplalni, éheztetni magukak és szenvedni... hogy megfeleljenek holmi ideálhajhászoknak. Miért nem lehet elfogadni egymást olyannak amilyen?! És valóban a média a felelős ezért :( Undorító.... Marilyn Monroe talán 30kg volt? - És minden férfi őt akarta. Egy igazi hús-vér nő nem 40kg vasággyal... De ez mindenkinek maga dolga....
2013. jan. 7. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!