Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért akar mindenki piszkafa...

Miért akar mindenki piszkafa lenni? Beyonce se piszkafa és olyan jó alakja van.

Figyelt kérdés
2012. nov. 21. 20:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Csak én unom ezeket a kérdéseket?

Nem akar mindenki piszkafa lenni.

Aki meg igen, hadd legyen. Kit érdekel?

2012. nov. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
25%
Beyonce rossz példa, neki csúnya körte alkata van:]
2012. nov. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

mert a piszkafa egyel jobb a hájastól.

gondolom ezért.

minimum tervek,mert a szép sportos,formás test melós nekik.

2012. nov. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%
Mert nem mindenkin áll jól a pár kg felesleg sem. Amúgy miből veszed azt hogy mindenki azért fogyózik vagy eszik normálisan vagy csak fogyni akar és tesz érte hogy piszkafa legyen? 100 kg egy nőnél igenis sok és nem áll jól. Rajtam még ez a +5 kg sem.
2012. nov. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
30%
Én pl. nem szeretnék az lenni. Szeretném, ha maradna rajtam husi, puha legyek, azt szeretem. :D
2012. nov. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mindenki máshogy érzi jól magát , van aki el tudja fogadni magát kicsit teltebben , van aki a normál / sportos alkatra gyúr .Viszont vannak adottságok amiket nem lehet megváltoztatni (pl: ha valakinek széles csípője van ,pl Beyonce-nak is szélesebb ) Nekem tetszene , ha nagyon vékony lennék , úgy érzem jól magam a bőrömben , ezért küszködök , hogy elérjem .Nem érdekel mások véleménye különösebben ebben a témában . Az én testem
2012. nov. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hát én most kicsit husisodtam 54,5 kg voltam 170 centihez most 57 körül vagyok és nem érzem rosszul magam, ezért tettem fel a kérdést.
2012. nov. 22. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!