Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen edzéstervet alakítsak ki?

Milyen edzéstervet alakítsak ki?

Figyelt kérdés
Nagyon zavar a testsúlyom. 160 cm vagyok és 51,5 kg (most mértem meg, mindjárt sírok) és fogyni szeretnék. Étkezési problémáim is vannak, mivel ha előttem van egy tányér kaja azt biztos, hogy be kell vágnom. És nem jó ez így. Elkezdtem kocogni, és a koleszben vannak kondigépek is. Csak nem tudom, hogy mit érdemes csinálnom. Hogyan kéne elkezdenem. Egyrészt saját magam miatt jó, másrészt a társadalmi sztereotípiák miatt is csinálom és hogy barátomnak újra vonzó legyek. Mit tanácsoltok? 20/L

2013. jan. 6. 17:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha fogyni szeretnél mindenképpen a kocogás, bicikli és hasonlók a nyerő. Ezeket legjobb reggelente vagy esetleg a súlyzós edzések után csinálni legalább 30-40 percet.
2013. jan. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!