Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mondanátok egy jó diétát+...

Mondanátok egy jó diétát+ hozzá edzéstervet?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

14 éves vagyok 66kg kereken..:| és 155 cm.


[link]


és kb a "csellós" csajhoz hasonlítok..

nagyon utállom, főleg a hasam, fenekem combom valami iszonyat. álomsúly 58kg lenne. tudom, hogy nincs helyi fogyás de a mellemet azért sajnálom. :/

heti 2x van tesink de most így a téli szünetben semmit sem sportoltam, meg fel is szedtem pár kilót. (mézeskalácsok miatt, gondolom. abból ettem a legtöbbet.) és a tesiórákon se igazán csinállunk valamit, csak állunk a fiúk meg fociznak. régebben futottam 1 barátnőmmel, de hamar meguntuk pedig jó lett volna folytatni..:|

anyukám pár hete már csak barnakenyeret vesz nekem, attól már 1 kilót leadtam.xdd nyáron meg amikor koszorúslány voltam ott 3 kg-t a puffasztottrizstől. szóval tanulás közben szeretek rágcsálni.. akkor pufirizst ehetek közben, vagy inkább ne?

ehhez mit szóltok. :

reggeli: joghurt + műzli.

tízórai: szendvics.

ebéd: csirkemell, vagy pulykamell rizzsel.

uzsinak 1 joghurt + narancs.

vacsorának barna kenyér + kakaó

+ még amit tanulás közben elrágok puffasztottrizs?


ja, meg még azt kérdezném, hogy fogyás után valahogy visszalehet hízni mellbe?


Köszi!:)



2012. dec. 27. 21:47
 1/2 anonim válasza:

Szia!

Én is 14 vagyok. 158 cm és 45 kg.

A sport nagyon fontos. Az kell nálad növelni. Heti 3x45 perc kellene a tornaórán kívül is.

Reggeli: Barna kenyér, teavaj, csirkemellsonka, kevés sajt + paradicsom

Tízórai: nyers gyümölcs vagy zöldség

Ebéd: Fehér hús vagy hal. Zöldséggel esetleg barna rizzsel

Uzsonna: 1 pohár joghurt és 1 müzliszelet

Vacsora: Kakaó

Miután lefogytál mellizom gyakorlatokat végezve vissza tudod dolgozni a melledre. (Vagy ha nem jön össze ott a tornazokni. (ez csak vicc volt!))

2012. dec. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Awful11 ***** válasza:
Mozgás tényleg nagyon fontos, menj el futni, biciklizni vagy ugrálókötelezz min. heti 4-szer kb. 1 órát! Ez az étrend így nagyon nem jó. Hanyagold a tejtermékek fogyasztását. Fehérjedúsan kellene étkezned, és kevés szénhidráttal. Rizs az teli van szénhidráttal szóval ne nagyon egyél.Sovány húsok zöldséggel mehetnek, gyümölcsből sem kell sok mert nagyon sok a cukor bennük és az is hízlal.
2012. dec. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!