Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kettő azaz 2 kg súlyfeleslegtő...

Kettő azaz 2 kg súlyfeleslegtől szeretnék megszabadulni immáron 3 éve. Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés
2013. jan. 8. 21:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Kérdésed látva nevetésben törtem ki. :))

Mi a baj, jojózol? Vagy mi? Nem igaz, hogy ezt a 2 kg-ot nem tudod leadni már 3 éve..!

Valamint adatokat sem adtál meg magadról, se azt, hogy hogyan próbálkoztál, stb.

2013. jan. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Bocsi, de ennek nincs értelme.
2013. jan. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
ledoktorálhatnék az elméleti kérdéseket nagyom jól tudom, csak a gyakorlat!Reggel nem vagyok éhes, van, hogy délig sem eszem, délutánra már nagyon éhes vagyok, egész délután eszem.Időnként eljárok futni vagy otthon tornázom!Kenyeret, fehér lisztet, cukrot nem eszem!170/65kg nő
2013. jan. 8. 22:10
 4/15 anonim ***** válasza:
És hol van az a 2 kg? Nem csak a fejedben?
2013. jan. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
pontosan kétoldalt a derekamon!Gyönyörű látvány!
2013. jan. 8. 22:16
 6/15 anonim ***** válasza:

Leírtad mit csinálsz rosszul.

Hiszti helyett tegyél ellene.

2013. jan. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Te nem vagy tisztában a hiszti szó jelentésével?
2013. jan. 8. 22:20
 8/15 anonim ***** válasza:
Hát igen, nekem is mindig ez van, hogy a nap előrehaladtával mindig egyre éhesebb leszek és egyre többet tudnék enni. De most, hogy elkezdtem a diétát, csomó helyen olvastam, hogy a reggeli az muszáj és fontos, inkább abból lakjunk jól, mint vacsorából.. Eddig úgy kb. felkelés után 2-3 óráig volt, hogy nem ettem, mivel nem voltam éhes. Vagy egy kávéval ebédig kibírtam. De pont ez a baj, hogy ki leszel éhezve ilyenkor, és úgy veted rá magad a kajára. Én azt csinálom, hogy ha éhes vagyok, ha nem, eszek reggelire rendesen. Nem tömöm magamba, azért lemegy az a két szelet kenyér :)) De szerintem akkor itt rontod el. Épphogy nap végén már kevesebbet szabad enni.
2013. jan. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Hát igen, reggel kéne enni, nem este. Az a 2 kg lehet a tartalék, amiből délelőttönként működsz.
2013. jan. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Igen valószínű ez aprobléma kulcsa, hogy délig nem eszem!Holnap egy finom reggelivel indítok!
2013. jan. 8. 22:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!