Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha ideges vagyok, eszem....

Ha ideges vagyok, eszem. Erről hogyan lehet "leszokni"?

Figyelt kérdés
másnak volt ilyen jellegű problémája? mit csinált evés helyett?
2009. aug. 28. 11:57
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
Velem is így van, folyamat eszek ha ideges leszek. Én nem tudtam leszokni róla, viszont enyhíteni tudtam,lehet hogy h*lyén fog hangzani de én tartok mindig magamnál egy nyalókát, és ha ideges leszek elkezdem azt enni, és engem megnyugtat, próbáld ki :):)
2009. aug. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
79%

próbáld ki a rágózást

amikor fogyókúráztam rászoktam, hogy ha éhes voltam vagy bevettem egy rágót vagy ha az már nem volt elég ittam egy redbullt (tudom... nem egészséges) és nem lehet otthon SEMMI édesség vagy egyéb ilyen, amit napközben rágcsálni lehet...akkor ugye nincs kísértés:)

ezzel a módszerrel 27es farmerméretről 25re váltottam :)

2009. aug. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
65%
A rágó az tényleg jó ötlet! Vagy kaja helyett legyen nálad kis flakonos ásványvíz, és iszogasd azt. De megnyugtat a tea is, és a langyos tej is. A lényeg, hogy inkább folyadékot vigyél be, mert az sokkal egészségesebb, főleg így nyáron.
2009. aug. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
74%
a rágóval aza baj,hogy elvileg éhesít.részben jó,mert rágod és olyan érzésed van mintha ennél vmit.Én szerintem amit az utsó válaszoló is írt a jó,vagyis mindig legyen nálad egy flakon víz,én is azt szoktam,szerintem tuti jó ez.
2009. aug. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
66%
Egyél sárgarépát, almát. Reszelj össze néhány almát sárgarépával vagy zellerrel, s azt edd. Egészséges is, jól is laktat, de nem hízol el tőle.
2009. aug. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek :)
2009. aug. 28. 14:30
 7/8 anonim ***** válasza:
45%

Neked még talán jobb, én cigizek, ha ideges vagyok:/

Egyébként rágózni nem tanácsos, mert amikor rágod, a szervezeted becsapod, azt hiszi, hogy kajálsz, elkezd gyomorsavat termelni, és ettől akár gyomorfekélyed is lehet. Egyél inkább gyümit vagy zöldséget, esetleg pászkát, az sem hízlal, és ha reszelt almát kensz rá, nagyon finom!

2009. aug. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szopogass el egy jégkockát! Óvatosan rágcsálhatod is. tuti 0 kcal! vagy mielött lefagyasztod csavarhatsz bele citromot és úgy jobb az íze
2009. szept. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!