Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egeszseges eletmod? Segitenete...

Egeszseges eletmod? Segitenetek? (es kaloria bevitel)

Figyelt kérdés

Szeretnek egeszseges eletmodra valtani, de az a problema, hogy nem tudom, hogy mennyire egeszsegez az amit eszem.

(oke, semmi cukor, vagy feher kenyer/teszta) de ez nem eleg ahhoz, hogy teljesen egeszsegesen egyek.


2 napja eszem egeszsegesen, vagy is semmi mesterseges dolog, semmi cukor, kevesebb szenhidrat.


A baj ott van, hogy hiaba az egeszseges etkezes, figyelem a kaloriakat, nem akarok sokat enni, fogyni akarok.

Nem vagyok tisztaban azzal, hogy mennyit kene ennem, ahhoz, hogy fogyjak, de ne valtson at a szervezetem tartalekolo uzemmodba.


szoval:


tegnapi reggelim: 2 kisebb szelet teljeskiorlesu rozs kenyer, bio vajjal, paradicsommal

tizorai: kb 2 dl almaszosz, hazilag keszitettem, cukor nelkul

ebed: 2 kisebb csirkemell file, oliva olajon sutve, salataval.

uzsonna kimaradt

vacsora: tonhalsalata (hazilag, vagy is vizes tonhal, meg sali)


ma:

reggeli:

egy doboz joghurt (bio, babaknak is lehet adni)

egy kis szelet bio vajas kenyer

tizorai:

ugyan az,almaszosz, ami tegnap

Ebed:

egy kis tanyer gombapaprikas, teljeskiorlesu tesztaval (ligh-osan csinaltam, es keveset ettem) paradicsom.

Uzsi:

Keves turo szederrel.


Itt meg nincs vacsi ido, de sajnos nem tudom, hogy mit egyek.


Szerintetek ez igy jo?

Keveset eszem? Tudnatok otleteket adni, hogy mit egyek legkozelebb?


2013. jan. 13. 22:18
 1/2 anonim ***** válasza:
pont jo:)
2013. jan. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha szamolod a kaloriat, akkor tudod mennyit eszel egy nap. Szamold ki a kaloriaigenyed es annyit egyel, hogy meglegyen a kaloriadeficit.
2013. jan. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!