Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez igy egeszseges?

Ez igy egeszseges?

Figyelt kérdés

Rajottam, hogy a divatdietak nem jonnek be, mivel csak a jojo efektussal kuzdok, ezert vegre raszantam magamat, hogy elkezdjek egeszsegesen etkezni.

Meg nem nagyon tudtam atnezni, hogy mit rejt az egeszseges etel-temakor, de probaltam megvalogatni, hogy mit eszek, szoval:

reggelim: 2 vekony szelet rozsos, magvas kenyer, igazi bio vajjal (nem margarin, nem vajkrem)

Tizorai: almaszosz hazilag, cukor nelkul

ebed:

2 kisebb szelet csirkemell file oliva olajon sutve, fokhagymasan.

Uzsi: gorog joghurt, natur

Vacsi: gyumolcs vagy zoldseg (itt meg nincs vacsora ido, meg csak 2 ora lesz.


Szerintetek ez jo kezdetnek?

Tudnatok ajanlani egeszseges eteleket, recepteket? Vagy linkelni oldalakat?


Probalok kevesebbet enni, mivel tenyleg fogyni akarok, de nem fogok megvonni semmit sem a szervezetemtol, persze a feher liszt, es a cukor kivetelevel.

(20, l)


2013. jan. 12. 19:38
 1/4 A kérdező kommentje:
ja, es ebedhez meg salatat is ettem
2013. jan. 12. 19:41
 2/4 anonim ***** válasza:

Nagyon jo. Vacsorara egyel inkabb zoldseget valami feherje forrassal.(hus, turo stb) Kezdj el tornaszni is, legy kitarto es meg lesz az eredmenye!:)

[link] Itt talalhatsz jo recepteket.

2013. jan. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2 órakor utoljára evés? nagyon nem jó...
2013. jan. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

nem 2 orakkor eszek utoljara, itt meg csak most van annyi.

6kor fogok utoljara enni, csak otthon mar majd 9 ora, itt meg csak 3 lesz, szoval meg nem vacsoraztam.

2013. jan. 12. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!