Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem bírom megállni az evést....

Nem bírom megállni az evést. Egyszerűen képtelen vagyok. Van valami olyan étel, ami esetleg csökkenti valamennyire az étvágyat?

Figyelt kérdés
2013. jan. 14. 21:14
 1/4 anonim válasza:
Kolláth-reggeli.Guglizd ki.
2013. jan. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nincs a háttérben esetleg vmilyen lelki probléma?
2013. jan. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Evés előtt igyál egy pohár vizet vagy egyél egy kis gyümölcsöt, mondjuk almát. Én eltettem az édességeket, mert ha elő vannak, ahogy térülök fordulok, megeszem. Egyébként igyál naponta 1,5-2 l folyadékot legalább, az is csökkenti a falánkságot, mert teltségérzetet ad.
2013. ápr. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
hány kg vagy? szerintem ha sokat iszol több litert egy nap és mozogsz is azzal csökkentheted az éhséget. meg szerintem ha nem vagy elhízva ügyelj arra hogy finom de kevés kalóriát tartalmazó ennivalót egyél.. édességet kerüld. ha éhes vagy egyél egy almát, vagy rágcsálj el egy répát ;) szerintem ez beválhat.
2014. jan. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!