Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 5 kgot fogytam es senki nem...

5 kgot fogytam es senki nem vesz eszre semmilyen valtozast (tobbek kozott en sem), mi tortenhetett?

Figyelt kérdés
2013. jan. 16. 11:02
 1/7 anonim ***** válasza:
33%

5 kilóval könnyebb lettél, ez tény.


De ez vagy nem zsírtömeg volt, vagy nagy túlsúly miatt nem látszik..

2013. jan. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
76 kgrol fogytam le 71kgra. Ha nem zsirbol fogytam, akkor mibol?
2013. jan. 16. 11:10
 3/7 anonim ***** válasza:
49%

Izmok glikogén tartalékából, megkötött vízből, székletmennyiségből, konkrétan izomszövetből ÉS zsírszövetből. És valószínű, hogy pontosan lemérve a méreteid is csökkentek, csak nem látványosan.


Alacsony szénhidrátbevitel mellett fogytál, elég húst, zöldséget ettél? Edzettél közben, nem ettél túl keveset?

2013. jan. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Minden nap 1,5-2 l vizet iszom, leveseket eszem, hust, halat, zoldseget, gyumolcsot, napi max 1szelet piritos kenyeret eszem. Van, hogy neha-neha 1 szelet csokit is bekapok, amugy igen, minden nap 20 percet kocogok, plusz rengeteget maszkalok, es van, hogy ezek mellet bedobok egy kis aerobicot vagy par perc labemelest, konnyebb felulest.
2013. jan. 16. 11:20
 5/7 anonim ***** válasza:
51%

Ez nem hangzik rosszul.

A fogyáshoz idő kell, ez vitathatatlan, én kitartást kívánok, amit írsz azzal jó eredményt lehetne elérni.


Adnék még ötleteket, de egyre kevésbé merek, ugyanis van a fórumon egy ellenem hangolódó trend, ami sajnos azt hiszem megköti kissé a kezem, mivel az oldal adminjaira is hatással van. A pirítóst elhagynám.. zöldségek, húsok nagyon jók, ha gyengeség vagy bármilyen panaszod van, arra figyelni kell, ne legyen olyan hogy nem eszel eleget fogyás miatt..!

2013. jan. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ebből kb. 2-3 kiló csak viz, és kaja, ami kiment a testedből. esetleg még lehet több is.

úgyhogy a valós fogyás, nem igazán sok.

de a legjobb ha méred magad centivel is, nem csak a mérleget nézed.

amúgy azok, akik ismernek és te magad is, nem veszik annyira észre a változást.

én nem sok embert ismerek, akinek ehhez nagyon jó szeme van.

illetve az is lehet, hogy azért nem mondják, mert irigyek.

2013. jan. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is jártam már így. Volt hogy 48-52 kg-ra fogytam és senki sem mondta hogy de sokat fogytam stb. Bezzeg mikor 53-54 kg-ra híztam akkor mindenki megkérdezte hogy fogytam e. a gond ott volt hogy a combomból és a lábamból fogytam így nem volt észrevehető mert a felsőtestem és a pici pocakom ugyan akkora maradt. Nem anorexiás voltam csak a stressz levitte. Vannak jó alakformáló gyakorlatok, én azokat is javaslom. ha konkrétan látszani nem látszik semmi se akkor is legalább érzed :) nem azt mondom hogy ne folytasd, sőt. csak lehet nem a látványos helyekről indult meg először a fogyás.
2013. jan. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!