Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy egyes...

Miért van az, hogy egyes emberek, akik lefogytak normál súlyúra összeségében sokkal rosszabbul néznek ki az ideális súlyukkal, mint ducin?

Figyelt kérdés
Sok ilyet láttam már illetve nekem is mondták már, hogy amikor volt rajtam elég sok plusz, sokkal jobban állt és én is úgy láttam a tükörben, hogy az arcom is sokkal szebb volt. Valahogy az emberek arcvonásai is megváltoznak a fogyásnál...egyesek sokkal csontosabbak lesznek. Akkor az ideális súly számít vagy az, hogy az ember maga számára a legjobban nézzen ki?
2009. aug. 30. 13:42
 1/7 anonim ***** válasza:
50%

Amíg nincs egészségügyi kockázat, addig se fogyókúrázni, se hízókúrázni nem kéne senkinek.

Nem feltétlen a 20.0-ás testtömegindex az optimális, az a lényeg hogy kinek mi áll jól.

Vannak csúnya kövérek, csúnya soványok, ugyanazzal a magassággal és súllyal pedig vannak vonzóak mindkét táborból, egyáltalán nem ezen múlik a kinézet.

2009. aug. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Hülye dolog, de ez van. Az egyik kolléganőm is sokat ledobott magáról (pedig nem volt vészesen kövér vagy elhízva), most nincs se melle, se feneke, és egyenesen lófeje lett.
2009. aug. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik osztálytársam is lefogyott nagyon sokat. Pedig alapból nem volt kövér, csak egy kevés feleslege volt és most olyan, hogy senkinek sincs kedve ránézni.
2009. aug. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én 80 kgról fogytam 65-re, de szerintem már nem is akarok többet fogyni. Az alakom persze sokkal jobb, de a fejem valahogy más lett és ezt mások is megjegyezték. Az a nevetséges, hogy régen mindenki azt mondta, olyan gyönyörű az arcom és ha lefogynék, akár fotómodell is lehetnék, most meg azt mondják, régen jobban néztem ki. Most nagyon átlagosnak nézek ki.
2009. aug. 30. 14:24
 5/7 anonim ***** válasza:
azt mondta nagyanyam, 30 folott, edes lanyom, vagy a fejed, vagy a segged :))
2009. aug. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Neked,hogy sikerült ennyit lefogynod,mert nekem is kb.10 kilót kéne leadnom 76-ról 66-ra szeretnék és kellene valami jó megoldás,hogy hogyan csináljam
2009. aug. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Norbi update. Egyébként én még közel sem vagyok 30...
2009. aug. 30. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!