Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék lefogyni, ha...

Hogyan tudnék lefogyni, ha szeretek enni, és eléggé ínyec vagyok?

Figyelt kérdés
Próbáltam már fogyókúrázni, de mindig megszegtem, mert nagyon hiányoztak az ízek, és gyakran éreztem azt, hogy ennem kell, pedig nem is voltam éhes. Szerintetek mit tegyek? Mi lehet a baj? Mit kellene tennem, hogy ne essek kísértésbe??

2013. jan. 19. 19:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Semmit, ezzel a hozzáállással soha nem fogsz fogyni.
2013. jan. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Velem is ez a baj... :S de én 3hónap alatt úgy fogytam 10kgot, hogy csak szimplán kevesebbet ettem, tehát előtteegy jópárszor repetáztam a kedvencekből, helyette csak fél.adagot...

De már sikerült erről is leszoknom :D +sport és mostmár olvadnak le a kilók :)

2013. jan. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én is így vagyok vele, hogy ha kedvenc van otthon, akkor abból repetázom. Néha sikerül épp hogy csak enni. Általában 3 napig bírom a fogyókúrát, és addig 2 kiló le is szokott menni. DE aztán már nem bírom tovább, és vissza is jön.:S
2013. jan. 19. 19:41
 4/9 anonim ***** válasza:
2 kiló 3 nap alatt nagyon sok, ha ezt a módszert folytatod akkor nagyrészt izom megy le és zsírt hízol vissza, magyarul löttyedtebb leszel csak ugyanannyi súllyal. Viszont ez a veszteség lehet vízveszteség is ha kevés folyadékot iszol, a napi 2 liter folyadék az csak egy alap az is télen, ha pl mozogsz és izzadsz is akkor ennél többet is kell bevinned.
2013. jan. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Értem, és jó étrendet, amivel nem éheznék, de fogyok tőle, vagy edzés, ami nektek bevált e téren? Tudnátok ajánlani?
2013. jan. 19. 19:53
 6/9 anonim ***** válasza:

Miért, a só, ízfokozó nem fogyókúrás? De, ezek azok..


3 nap kemény fogyókúra, 2 kiló hízás? Ez akkor tömény koplalás, addig fogod ezt csinálni amíg majd 3 kiló jön vissza, aztán 4...


Miért nem eszel húsokat és zöldségeket, miért eszel kenyeret, tejet.. ? Nem lesz ez így jó, de kizárólag neked.

2013. jan. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Még ennyit szerettem volna hozzáfűzni:

Ínyencként legkönnyebb a fogyás. Ugye az átlag ember megelégszik azzal, hogy eszik kenyeret, tejes vackokat, valami édeset és kész. Jóllakott, kapott cukrot, megy aludni.


Ellenben ha Te valóban ínyenc vagy, akkor igényed van jól elkészített, finoman fűszerezett húsokra, finoman elkészített zöldségköretekre, és nem éred be mesterségesen aromázott, cukrozott tejes-lisztes vackokkal. Kell még más az egészséges testsúlyhoz? Pénz a jó kajákra. Ha az megvan, akkor nincs akadály, csak tudni kell a tészták helyett zöldségköreteket készíteni.

2013. jan. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ajánlanám a kaloriabazis.hu-t, ott rájössz magadtól is, miből mennyit ehetsz, nekem nagyon jó, rájöttem, mennyire sok szénhidrátot ettem eddig és milyen kevés fehérjét. Ha valamit megkívánok, akkor megeszem és a mozgással korrigálom, hogy beleférjen a napba.
2013. jan. 20. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Remélem nekem is sikerül! :)
2013. jan. 20. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!