Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy hónap alatt háby kg-ot...

Egy hónap alatt háby kg-ot lehet fogyni? Hány kg-ot tudnék?

Figyelt kérdés
Nagyon kíváncsi vagyok rá. Még azt is meg szeretném tudni, hogy hogyan táplálkozzak? Ami nem túl költséges! (Napi étrendre gondoltam) Azt hozzá teszem, hogy minden nap 30-40 percet tornázok. Várom válaszaitokat!

2013. jan. 20. 14:59
 1/4 Awful11 ***** válasza:

Heti 0,5-1 kg fogyás a normális, ha annál több akkor nem zsírból hanem izomból fogsz fogyni.


Szálkásító étrend: Testtömegkilogrammonként 2-3 gramm fehérje és 2-1 gramm ch. Fehérje: sovány húsok(csirke, pulyka, hal) túró, tojás. Szénhidrát: zöldség, rizs, zab teljes kiőrlésű kenyér, teljes kiőrlésű tészta. 3 óránként kajáljál, napi 6-7 étkezésnek kéne lenni. Igyál min. 2 liter vizet. Ne egyél sok szénhidrátot, hanyagold a cukros kajákat, gyorskajákat, péksütiket és a tejet. Kell még aerob edzés is, tehát végezz napi min. 1 órás testmozgást, ami lehetőleg futás,lépcsőzés, biciklizés vagy ugrálókötelezés legyen.

Itt találsz minta étrendeket is: [link]

2013. jan. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Sok helyen láttam ezt a lányt, ezért nekem is megtetszett ez az alak. Ilyenre hajtok most. Nem vagyok túlsúlyos, 55-56 kg vagyok (alacsony vagyok). Inkább csak a feleslegből szeretnék leadni. 164 cm vagyok. 18/L
2013. jan. 20. 15:09
 3/4 A kérdező kommentje:
2013. jan. 20. 15:10
 4/4 liljom ***** válasza:

Ki kell számolnod a testzsírod mennyiségét. Itt egy kalkulátor: [link]

Egy kiló testzsír kb 70kkalóriát szabadít fel egy nap, és 7000kkalóriát kell spórolni, hogy fogyj egy kilót. Ez alapján ki tudod számolni. Ennél gyorsabb fogyás egészségtelen. A fogyás mellett edz lábra és fenékre, hogy jó legyen az alakod.

2013. jan. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!