Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Létezik, hogy hízik a gyümölcs...

Létezik, hogy hízik a gyümölcstől? Már másra tényleg nem tudok gondolni, hiszen alapvetően alig eszem. A gyümölcs az, ami kicsit több, de még mindig nem gondoltam volna soknak.

Figyelt kérdés

Ma pl. megettem két szelet sült csirkemellet kicsi barbecue szósszal, ezen kívül négy mandarint és három almát.

Minden nap kb. így szoktam enni. De nemhogy nem fogyok, hanem még hízom is.

Ezek szerint most vagy sokat eszem, vagy hizlal a gyümölcs?? :s

Szerintetek sok ez mennyiségre, vagy mit csináljak? Így is állandóan éhes vagyok, ennél kevesebbet nem tudok enni. :(


2013. jan. 20. 18:38
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
A diéta lényege nem az, hogy éhezz. Hagyd abba!
2013. jan. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
42%
Persze hogy hizlal a gyumolcs, tele van cukorral
2013. jan. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
100%
A diéta lényege, hogy megfelelő tápanyagokat, megfelelő mennyiségben vigyél be a szervezetbe, úgy, hogy az ne éhezzen. Ha nem eszel, akkor azt éred el, hogy a szervezeted elkezd veszettül raktározni.
2013. jan. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:

Akkor mit szabad enni, hogy FOGYJAK!?!?


Egész hirtelen kezdtem el hízni, szeptember óta négy kilót, és nem értem! Ezt azóta abszolút képtelen vagyok leadni. Centire is csak nő mindenem. Miért?? :((((


Már csak havonta merek mérlegre állni, mert mindig annyira kiborulok, hogy zokogni van kedvem egész nap. Egyre kevesebbet eszem, és mégis hízok.

2013. jan. 20. 18:48
 5/39 Awful11 ***** válasza:
Ha nem eszel akkor a szervezeted elkezdi a zsírt elraktározni, és nem fogsz fogyni!! A fogyáshoz szálkásító étrend és aerob edzés kell!!!
2013. jan. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:

Semmi olyan edzést nem tudok csinálni, ami erőlteti a derekat, mert gondjaim vannak a derekammal és a hátammal sajnos.

Viszont minden nap tornázom kb. 1-1,5 órát, és rengeteget gyalogolok.

2013. jan. 20. 18:52
 7/39 anonim ***** válasza:
100%

Mivel túl KEVESET eszel, ezért raktároz a szervezeted.

Egyél normálisan, ne pedig ennyire keveset, mert akkor nem csoda, hogy éhezel.


Mellesleg a 4 mandarin meg 3 alma kb 300 kcal, ami jóformán semmi.


Ird le, hogy milyen magas vagy, hány kg, hány éves, - gondolom, lány vagy, de javits ki, ha tévedek.

2013. jan. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:

Mozogsz is valamit (célirányosan, sport), vagy csak éhezel? A koplalás egy darabig működik, aztán visszafelé sül el.

Hogy mit ehetsz, azt leginkább egy hozzáértő személy (dietetikus, személyi edző) tudná megmondani, konkrétan rád szabva. Nem mindegy még az sem, hogy mennyi idős vagy.

2013. jan. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:

Mondom, napi 1-1,5 óra torna és sok gyaloglás.


Amúgy lány vagyok, igen. 27 éves, 165 cm és most már sajnos 52 kiló. :(

Nyáron még 47-48 voltam.


Akkor ezek voltak az adataim: derék: 53 cm, csípő: 83 cm, comb: 45 cm.


A mostani adataim: derék: 60 cm, csípő: 90 cm, comb: 48 cm.


Ez szerintem NAGYON hirtelen és drasztikus változás, és SEMMI sem indokolja!!!!

2013. jan. 20. 18:57
 10/39 anonim ***** válasza:
Persze, hogy nem fogysz, ha koplaltatod magad. Mindent zsírrá alakít a szervezeted, hogy legyen tartalékod, így nem hogy nem megy le a zsír, de egyre több lesz rajtad. Ez természetes reakció, az állatoknál is így működik éhínség idején. Tájékozatlanul nem kéne diétázni, inkább keress fel egy szakembert, védőnőt, orvost, tanácsadót, aki ért hozzá!
2013. jan. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!