Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ricinus olajjal lehet fogyni?

Ricinus olajjal lehet fogyni?

Figyelt kérdés

Olvastam, hogy volt aki ezzel fogyott le.. De nem írta, hogy mennyit szedett belőle, hányszor és mennyi ideig...

Valaki használta már fogyókúra szerűen? Bevált-e?

Köszi a válaszokat..



2013. jan. 20. 19:30
 1/10 anonim ***** válasza:
56%
nem hinném bár nem értek hozzá, de fogja már fel az aki fogyni akar csak normálisan kell enni( és ezalatt nem azt értem, hogy éhezzen hanem hagyja el a cukrot és teljes kiőrlésű dolgokat egyen napi 5ször kevesebbet étkezzen .stb..) és sokat kell mozogni heti 3-5 ször!!
2013. jan. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A ricinus olaj egy hashajto.
2013. jan. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Hát fogyni lehet pár dkg-ot biztosan , de ez vissza is fog jönni . Mivel a ricinus olaj egy hashajtó és maximum csak benned lévő széklet súlyával leszel könnyebb .Tehát nem sokat ér .


De ha mindenképpen ki szeretnéd próbálni akkor javasolnám , hogy a wc-n ülve próbáld ki , mert nem fogsz odáig eljutni .

2013. jan. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat... Csak kíváncsi voltam, és tudom hogy egy hashajtó.... Jelzem, hogy sok fogyókúrát kipróbáltam, le is fogytam pár kilot.. Csak az a baj, hogy pajzsmirigy alulműködésem van így majdnem mindig visszajött, és kitudja már mi lenne jó..
2013. jan. 20. 20:08
 5/10 anonim válasza:
a ricinus olajt inkább a hajadra kend:d
2013. jan. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszolónak igaza van, nekem a hajamra használt, azért hashajtónak is kipróbáltam a 100 g-os üveg felét lehúztam és semmi, vagy is nekem arra nem hatott, de a hajam nagyon szép lett tőle :)
2013. jan. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
én is kipróbáltam milyen hashajtónak, megettem 4 evőkanállal és semmi :D
2013. jan. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

És a pajzsmirigy alulműködésed miatt gluténmentesen táplálkozol?


Egyébként lehet használni a ricinusolajat (nem kell megenni). Mindig a közelben kell tartani, és zöldségeket-húsokat enni (Különböző egyéb dolgok helyett) :)

Ez mindig működik.

2013. jan. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.. Nem glutén mentesen.. És én is használom a hajamra.. Nagyon gyorsan nő tőle és szép fényes..de nem töredezett.. Azért is kérdeztem rá mert van kéznél kb. 3dl..
2013. jan. 21. 21:31
 10/10 anonim ***** válasza:
Na, akkor olaj már van, már csak a glutén-tejmentes, sok zöldségen, húsokon alapuló táplálkozást kell kipróbálni :)
2013. jan. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!