Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyott mar le valaki ugy,...

Fogyott mar le valaki ugy, hogy mindenbol evett, csak okosan es keveset?

Figyelt kérdés
Nem arra gondolok, hogy minden nap evett csokit. Hanem arra, hogy heti egyszer ketszer reggel megevett egy sutit, vagy par kocka csokit. Le lehet igy fogyni,hogy neha neha megengedek ilyen finomsagokat magamnak?

2013. jan. 9. 08:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én így csinálom. Még csokit is ettem (persze nem minden nap).
2013. jan. 9. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Es mennyit fogytal? Es mennyi ido alatt?
2013. jan. 9. 08:35
 3/10 anonim ***** válasza:

Igen, kb 10 kg-ot fogytam úgy, hogy közmeg megfelelö sporttal még izmosodtam is, és igy jobb alakom lett.


Itt ki tudod számitani, hogy naponta mennyi kalóriára van szükséged, és annak alapján ehetsz vármit is.


[link]


Természetesen, ha ész nélkül eszel édességeket, erösen zsiros dolgokat, akkor vagy nem férsz bele a napi kcal-ba, vagy éhes maradsz. Ezért akkor jó az étrended, ha nem léped túl a határt és MÉGIS jól vagy lakva. Ezt akkor éred el, ha nagyrészt zöldségeket meg gyümölcsöt eszel, és kevés szénhidrátot meg zsiradékot. Viszont ha egy-egy alkalommal megkivánsz egy kis tortát, csokit, csipszet, akkor azt is ehetsz, csak máshol kell utána elspórolnod a feleslegesen bevitt kalóriákat.


Ezzel tényleg mindent ehetsz, semmiféle "tilos" élelmiszer nincs, csak az arányokra meg a mennyiségekre kell odafigyelni.


Szerintem egyébként sokkal tartósabb eredményt lehet elérni ilyen módon, mint ha ezt-azt (a "diétás" étrendek szerint majdnem mindent) letiltasz, mert VAGY rövid idö múlva nem birod, és egyszerre "bezabálsz" - bocs a kifejezésérért - a tilos dolgokból, VAGY kibirod a fogyókúra végéiig, lefogysz X kg-ot - és UTÁNA pár hét alatt visszahizod, amikor elkezdesz rendesen enni.

2013. jan. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Oke koszi!! Es ez a10 kg mennyi ido alatt ment le?
2013. jan. 9. 08:52
 5/10 anonim ***** válasza:

Első vagyok, én 15 kg-ot fogytam, kb. fél év alatt, ill. egy év alatt (fokozatosan, meg nem mondom, hogy pontosan mikor értem el az álomsúlyt, mert nem méregettem magam naponta).


Így lehet, hogy kicsit lassabb, de nem siettem sehova, nem is igazán foglalkoztam a dologgal, egyszerűen csak mértékkel ettem, és kész.

2013. jan. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Doctor58 ***** válasza:

Határozottan igen, de nem mindegy, hogy mit mivel és mikor eszel. Ha egészségesen akarsz fogyni, megfelelő arányban kell lenni a napi bevitt fehérjének, szénhidrátnak és zsírnak. A szervezetnek mindegyikre szüksége van! Nem szabad napi 1200kcal-tól kevesebbet fogyasztani és ne fogyj többet havi 2 kilónál. Ha okosan csinálod, simán belefér egy kis csoki, sütemény (természetesen diétásan elkészítve).A cukrot teljesen zárd ki az étrendedből, mert az egyik legnagyobb méreg. Sok mindennel helyettesíthető.

Sok sikert:)

2013. jan. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Cukrot teljesen kiirtottam. Ha mégis kívánom az édeset eszek gyümit,ebben is van cukor,de ettől nem hízom. 3 hónap alatt 10 kiló
2013. jan. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mivel a kilók sem 1-2 hónap alatt ugranak rá az emberre, az attól való megszabadulás is normális esetben több időt vesz igénybe.

Csökkentett kalóriabevitellel természetesen fogyni fogsz.

2013. jan. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ma 08:41-es vagyok, nekem kb egy év volt, de nem is akartam gyorsabban fogyni, hogy a börömnek is legyen lehetösége visszahúzódni.
2013. jan. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Oke! Koszonom a valaszokat!:)
2013. jan. 10. 07:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!