Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyire hatásos a Norbi-updat...

Mennyire hatásos a Norbi-update? Heti 3 intenzív egyórás úszással kombinálva mennyi fogyást lehet várni tőle?

Figyelt kérdés
A férjem fogyni szeretne 40 kilót.
2008. júl. 28. 10:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
Norbi Update kaja egy rakás kaka. :) AZt csak azért csinálta hogy több pénze legyen, DE a Norbi féle torna DVD-k nagyon jók, úgyhogy azt javaslom inkább szerezz be egyet a férjednek, általában 40 perces, (én a Fitness Kick Box DVDt csinálgatom 2 hete, de már érezhető a változás). Szerintem csinálja végig heti 5 alkalommal, ha emelett még úszik is akkor nagyon gyorsan le tudja dobni azt a 40kgt (kb 6-8 hónap alatt szerintem)
2008. júl. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
Nekem a Norbi-update ételek tökéletesen beváltak. 1 évig rendeltem tőlük, kb 1 hónap alatt lehet fogyni 5-6 kilót. Persze melette tornázni is kell rendszeresen. Úgy gondolom ez egy egészséges módszer, mindenképpen ajánlom!
2008. júl. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, hát igen, megoszlanak a vélemények, úgy tűnik:) Mindenesetre megpróbáljuk tartani ezt a táplálkozást, hátha nekünk beválik... Tornázni nem szeret a férjem, viszont imád úszni, heti háromszor jár.
2008. júl. 28. 14:25
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Teljsen jó az update! Mondjuk a norbis kaják valóban kakák szerintem is, de maga az update rendszer bevállik! De ne az intenzívet csináljátok, hanem 1-es, 2es kódú kajákat! Nagy jó iránymutató az update! Ha 40 kilót szeretne fogyni a férjed akkor igencsak lehet feleslege. Szerintem az első hónapban akár 10-15 kiló is lemehet, de ennek a nagyrésze csak víz lesz. A normális fogyás az a heti fél kilo. De a nagy súlyból elöször sok megy le, és aztán lesz pár hónap múlva 1 pont ahol megáll a fogyás, ilyenkor jobban rá kell edzeni, akkor akár mindennap járjon el úszni, és újra beindul! De hogy késöbb megtartsa a súlyát nem kell sietettni a fogyást! SOk sikert kívánok nektek!
2008. júl. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
abszolút hatásos!de azért azt is látni kell,h.nem valami forradalmian új csodaprogramot talált ki,csak ő terjesztette el itthon széles körben,és hangzatos nevet adott neki.a lényeg: bármit ehetsz a megfelelő időben+mozgás-látható h.nem nagy okossság.én bírom Norbit,sztem jó üzletember,megérdemli a hírnevét,ő legalább tett is érte, nem úgy mint pl.Győzike...
2008. júl. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Bizony, nekem is szimpi az egész család, ezért is bizalomgerjesztő, amit csinálnak. Köszönöm, hogy megerősítettétek a megérzéseimet, tegnap bele is vágtunk a diétába;)
2008. júl. 29. 10:53
 7/11 anonim válasza:
0%
a norbi up-date egy nagy kamu, ettől függetlenül semmi bajom a norbi csajával, őőőőő jav: norbi családdal :D
2009. júl. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mennyit fogyott a férjed így egy év elteltével?
2009. aug. 9. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Erre én is kiváncsi lennék, bejött neki??
2009. dec. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
én egy hónap alatt 5 kg-t adtam le...ez viszonylag sok..mivel nem voltam elhízva,csak volt rajtam felesleg.
2009. dec. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!