Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A harcosok étrendjével mennyit...

A harcosok étrendjével mennyit lehet fogyni ha egyáltalán lehet? Tapasztalatok? Ja és mennyi idő alatt?

Figyelt kérdés
ne kezdjétek ezt a diéta+aerob mozgás dumát persze én is tudom, hogy ez a legegészségesebb, de kérek mindenkit, hogy a kérdésre válaszoljon!!!

2012. szept. 20. 15:22
 1/9 anonim ***** válasza:
60%-al csökkented a bevitt energiát, hogy a fenébe ne fogynál. Egy ideig biztos, amíg a tested nem kezd el alkalmazkodni a csökkentett energiához és a pajzsmirigyed nem kezd el visszavenni a működéséből. Ehhez mozogni is kell, csak ennyi energiával ez baromi nehéz.
2012. szept. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
értem!Köszönöm a gyors választ!
2012. szept. 20. 15:55
 3/9 A kérdező kommentje:
És szerinted mennyi idő kell ahhoz, hogy alkalmazkodjon a pajzsmirigyem?
2012. szept. 20. 16:12
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát én elkezdtem, mert hogy untam a diétákat, hogy bizonyos ételeket nem ehetek, és akkor ugye az volt a könyvön, hogy este bármit. Persze leírva már nem ez van benne, de én szinte csak este ettem,de akkor sokat. Nem fogytam hanem hiztam picit. Mondjuk esténként tényleg nagyon sokat ettem. Annyiból jó hogy nem kell baszakodni napközben a kajával.
2012. szept. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
íköszönöm! Kár, pedig ez elég jól hangzott egyébként én is úgy vagyok mint te, hogy már unom a diétákat. Szerinted ha kevesebbet ettél volna bevált volna? Hízni semmiképpen sem akarok :/
2012. szept. 20. 19:16
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is elkezdtem,csináltam 5 napig de aztán az amúgy gyors anyagcserém (napi 2x nagyvécé) kezdett egyre jobban belassulni,csomó kávét kellett igyak hogy tudjak valamit produkálni,az 5. napon meg már szédelegtem,nem mertem tovább csinálni. Ami hasznos belőle számomra az az éhgyomorra edzés,tényleg jobb úgy edzeni meg az hogy ha egy nagy adag salátával indítod a főétkezést,aztán hús majd végül a szénhidrát akkor a "hizlaló" kajákból kevesebbet eszel.
2012. szept. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Az eddig leírtak alapján nem a legjobb ötlet belevágni
2012. szept. 20. 20:29
 8/9 anonim ***** válasza:
írtak rosszat erről a többiek. itt a védelem, biztos vagyok benne hogy nem mindenkinek való! meg abban is hogy múlt héten -4 kg 7 nap alatt izomveszteség nélkül! (számol mindent a mérleg). nem kamu, nem ámítás magam is 3 szor álltam rá mert nem hittem el.... persze első héten 0 kg volt másodikon 1. most lassan elérkezek az 1 hónaphoz, de már nem érdekel mit mutat a kg, ezt nem fogom feladni mert kényelmes is az egyszeri étkezés meg elég is.
2012. dec. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
4 kg zsírt nem tud a test lebontani 7 nap alatt, ezt te sem gondolod komolyan. Az, hogy egy mérleg mit számol, az semmit nem jelent, abból legalább 3 kg víz volt és glikogén.
2012. dec. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!