Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehetséges fillérekből lefogyni?

Lehetséges fillérekből lefogyni?

Figyelt kérdés
Úgyértem, nem vagyunk a legjobb anyagi helyzetben.. Nincs itthon zöldség, mivel tél van, minden drága stb stb.. gyümölcs csak alma van.. koplalni nem akarok.. 2 naponta tornázok, erősítek. Filléres receptekre volna szükségem leginkább, amik laktatóak és kalória szegények, alkalmasak egy fogyókúrához. Ilyen lazac meg csirkemell elég drága, de ha mondjuk nem annyira vészes a recept ára, egy bizonyos összegig hajlandó lennék rákölteni.

#fogyókúra #olcsó receptek
2013. jan. 24. 17:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
65%

Az adóknak hála már is fogyózol:/

AZ a baj hogy a legtöbb fogyókúrás recept a zöldségekre és a teljes kiőrlésű ételekre épül

2013. jan. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor a káposzta, kelkáposzta igen olcsó és zöldségféle, ugyanigy a sárgarépa, zeller is, ezekböl meg igen sokféle ételt lehet összeállítani. A csirkemell meg lazac csak divat, minden nem túl kövér hús ugyanúgy megfelel fehérjeként, söt a túró, joghurt, nem túl zsiros sajtok is.


Ami aránylag ocsló recept: fözzél a hozzávalókból levest (természetesen rántás , habarás nélkül), vagy fözelékeket.

2013. jan. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
és ha valami teljes kiőrlésű, annak az árától már esem is össze...:) manapság igen nagy üzlet a fogyókúra..
2013. jan. 24. 18:01
 4/17 anonim ***** válasza:
60%

te is óriási tévedésben vagy ,ha azt hiszed,hogy a fogyózás többe kerül mint a zabálás,

sőt ,

ha tényleg kevesebbet eszel,akkor fele pénz is elég a kosztodra,

2013. jan. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
67%
kedves 4-es,nem csak az számít hogy mennyit eszik,a fogyókúrás,egészséges ételek drágábbak mint az ócska minőségű átlag termékek,és nem zabál hanem eszik,kis kultúra nem ártana
2013. jan. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Az előző válaszom az első válaszolónak szólt, bocsi :)

-Tehát a zöldségleveseken meg néhány saját recepten már én is gondolkodtam, lehet h értelmesebb lesz kalóriák alapján kiszámolni és összeállítani egy saját receptet, nem várni a csodára..

-Után lévő: igenis, ha kicsit jártas vagy a témában, tudod, hogy mennyivel drágábbak a teljes kiőrlése/vagy egészségesnek mondott ételek/ vagy a zöldségek amik a téli időszakban nálunk nem teremnek meg! És nem zabálok, ez tény, hanem eszek :)

-Legutolsó: Köszönöm! :) Névtelen válaszoknál bele kell kalkulálni az illem hiányát.. "Kinek nem inge.."

2013. jan. 24. 18:10
 7/17 anonim ***** válasza:

kicsit off

Ha 1 kiló BL80-as liszt 230Ft, 2 sütőpor 180Ft, és még nem is számoltam az 1 órás 200°-os sütést, nem értem hogy a kenyér hogy kerülhet annyiba amennyiért árulják. Talán mert nem is kenyér, csak valami műanyag izé amire vajat lehet kenni...

2013. jan. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

fehér kenyér péksüti cukor kilöve.


sok folyadék és zöldség minden mennyiségben. hiába drága azöldség még ha tél is van, azt akkor is szoktak venni az emberek mert alap élelmiszer.

2013. jan. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon kevés pénzem marad én a rizst választom fő alapanyagként.Olcsó és jó.Esetleg az olcsóbb babok is szóba jöhetnek, simán ki lehet hozni egy napi menüt Rizsből, babból és zöldségekből 500 Ftért.Nem csak finom, de nagyon is egészséges.
2013. jan. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszem második válazsoló írta a káposztákat, répát, zellergumót, hagyma, ott a cékla is, én ezekből szoktam magamnak salátát vagdalni, ráreszelek sajtot. Én mondjuk leszoktam a kenyérről, helyette rizses ripsz-ropszot eszem, van Auchanba többfajta is 120 forint egy csomag (oké, tudom sokan utálják, én nagyon szeretem).

Ja, nem divatbaromság miatt szoktam le a kenyérről, mindig iszonyúan puffasztott engem, és ahogy valaki írta, bődületes, mennyi szrt tesznek bele.


Akkor ott a sárgaborsó, abból tök jó levest, főzeléket lehet főzni. Stb.

2013. jan. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!