Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehetséges fillérekből lefogyni?

Lehetséges fillérekből lefogyni?

Figyelt kérdés
Úgyértem, nem vagyunk a legjobb anyagi helyzetben.. Nincs itthon zöldség, mivel tél van, minden drága stb stb.. gyümölcs csak alma van.. koplalni nem akarok.. 2 naponta tornázok, erősítek. Filléres receptekre volna szükségem leginkább, amik laktatóak és kalória szegények, alkalmasak egy fogyókúrához. Ilyen lazac meg csirkemell elég drága, de ha mondjuk nem annyira vészes a recept ára, egy bizonyos összegig hajlandó lennék rákölteni.

#fogyókúra #olcsó receptek
2013. jan. 24. 17:50
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Lencse.
2013. jan. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
80%
A Norbi update nem volt jó, de az Orbán módszerrel már fogytam 10 kilót!
2013. jan. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ! :)

Az Orbános mindent vitt. :D

2013. jan. 24. 19:38
 14/17 anonim válasza:
100%

Hasonló cipőben vagyok kb. én is. Próbálok kicsit jobbna odafigyelni, hogy mit eszek. Amik eddig bejöttek, és elég olcsók:


Interspar-ban kapható fagyasztott, zacskós "mexikói zöldségkeverék", 1kg 400Ft-ért. Ilyet szoktam mostanában venni. Ma pl. ilyen zöldséget pároltam, hozzá fagyasztóból halrudacskák, tepsibe pici olaj, bele a halrudak, be a sütőbe, így nem szívja annyira meg magát, mint ha rendesen olajban sütnéd ki.



Múlt héten: 20 kg csirkemell felkockáz, serpenyőben megpirít, aztán még fagyottan ráönt kg. fél kg mexikói keverék, és szépen megpirít. Ez így 3 napi menü volt, és ha 1300Ft- egy kiló csirkemellfilé, akkor 260Ft a szükséges mennyiség, plusz 200Ft a fél kilő zöldség. Ez 460Ft, négy ebédre. Van, amikor többet mozgok, olyankor ehhez főzök még rizst, az is filléres tétel.


Előtte: 30 dkg csirkemell, 1,5 kg krumpli, fél kg. cukkini. Zöldségek felkockáz, megpirít, hús egy kis hagymán megsüt, aztán a pirított zöldségek ráönt, összesüt.


Az előtt: vajban párolt kelbimbó volt pár napig. Az is, egy pici vaj megolvaszt, rá a kelbimbó párolni, és amikor már majdnem kész, megfűszerezni ízlés szerint.



Általában fagyasztott kiszerelésben, előkészítve egész olcsón kapsz zöldségeket a hipermarketekben. Persze, jobb a friss, és mindig törekedek is rá, de az ára legtöbbször rákényszerít a fagyasztottra.

2013. jan. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ezek jó ötletek, szerintem valamennyit ki is próbálom! :) Azt hiszem, a közeljövőben én is körülnézek a fagyasztott zöldségek standjánál, mert elég ígéretesnek tűnik..
2013. jan. 24. 20:32
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
en nem olvastam vegig a valaszokat de elmondom hogy en mit csinalok..igaz nem dieta celjabol hanem csak mert siman jol esik ebben a nagy hidegben es eltelit:) zoldseget vizben megparolok fuszerekkel ami epp illik hozza es utana hozzaontok egy kis tejet majd ha rottyant a tejjel leveszem osszeturmixolom es voila!:) es ISTENIII!!! cukkini repa zeller, gomba...akarmi ami epp keznel van :) alt 10dk cukkinit hasznalok fel vagy ma 20dkg repat de jo suru is lett a leveskem:) ja es ez egy jo nagy adag:)
2013. jan. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
ez is jó ötlet.. kösz˜önöm :)
2013. jan. 25. 06:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!