Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehetséges pár nap után +4...

Lehetséges pár nap után +4 kg? Többi lent!

Figyelt kérdés

Ráadásul síelni voltunk!! 3 napnyi ~5 órányi intenzív síelés után +4 kg-ot mutat a mérleg!


a kaja így nézett ki:


reggel két kis bagett ált. felvágott és sajt volt benne, cottage cheese-zel meg zöldséggel, kávé kevés 1,5%-os tejjel


a pályára vittünk még ált. két szendvicset, müzliszeletet (házi, nem cukros hülyeség), vizet ittam, egyik nap 0,3 dl sör másik nap 2 cl tojáslikőr + kis tejszín, amikor indultunk hazafele egy csík csoki (20 gr)


amikor hazaértünk, akkor ettünk rendes adagot, ez csirke vagy karaj volt nekem, rizzsel, brokkolival, káposztával, egyszer krumplival, ez nagyobb adag volt így egyben, de akkor sem haladtam meg a napi kalóriaértékemet, ha nem is voltam deficitben (mondjuk 5 óra síelésnél azért csak égettem is vmennyit...)


egyébként 23L, 170/74-ről indultam és most este 78-at mutat. tudom, hogy majd reggel kéne mérnem, meg már ma is ettem és ittam is sokat, de akkor is fura h feljött ennyi, pedig nem ettem drasztikusan hülyeségeket és folyamatosan mozogtam.


nektek volt ilyen? várjak pár napot és helyreáll? elég ijesztő ott a 80 közelében megint...


2013. jan. 24. 19:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Az alkohol megköti a vizet. Holnap reggel mérd le magad wc után.
2013. jan. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

hát ha jókora adag volt mikor hazaértél, akkor az is nyom valamennyit.. meg ha wcn sem mérés előtt voltál közvetlen, az is beleszámít.. mérj reggel, wcután kaja előtt, úgy látod tisztán.. hízhattál valamennyit, mert ahogy nézem azért ettél cht rendesen, de annyinak nekem sem tűnik hogy 20-30 dekánál többet felszedj, főleg hogy mozogtál is.. szóval ennyit szerintem kizárt, azt sem tartom valószíűnek hogy egyáltalán híztál..


női problémáid nincsenek mostanában? vagy nem lesz a következő pár napban? mert olyankor előszeretettel raktároz a szervezet vizet.. ez esélytelen?

2013. jan. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!