Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Akkor most a zumbától lehet...

Akkor most a zumbától lehet fogyni vagy nem? Mindenki mást állít.

Figyelt kérdés
Most akkor hogy is vagy ez.. én izzadok tőle mint a ló, most kezdtem el, imádom.. De van ahol szidják, mások isteníti. Akkor most mi az igazság fogyaszt, vagy nem?

2013. jan. 24. 21:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A mozgás csak egy része, ha mellette rosszul táplálkozol, akkor nem fogysz, ha jól, akkor igen.
2013. jan. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Természetesen, helyesen eszem mellette, a kérdés hogy ez a mozgás megfelelő e hogy fogyni tudjak.
2013. jan. 24. 22:19
 3/7 anonim ***** válasza:
62%
szerintem hatásos. Inkább arról hallottam, hogy kikészíti az ember térdét, és emiatt kényszerpihenőre kerül.
2013. jan. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem maga mozgásforma fogyaszt, hanem a kalóriadeficit! A mozgással kalóriát égetsz, és ha több kalóriát használsz fel, mint amennyit beviszel, akkor fogysz.

Mindegy,hogy futsz, ugrálókötelezel, úszol stb.

Nyilván a kaja a fontosabb része!

2013. jan. 25. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%
Én a diétám mellé Zumbázok, -15 kiló lassan. :)
2013. jan. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
4. válaszolónak adnék igazat, ha mozogsz, kalóriát égetsz el, csak figyelj a kajára! Én nem próbáltam még a zumbát, de én is szeretném, szerintem mindenféle mozgás fogyaszt :)
2013. jan. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Nem, a zumbától nem fogsz fogyni. :)

Attól fogsz fogyni, hogy a zumba miatt több kalóriát égetsz el, mint nélküle, és ha ez több, mint amire szükséged van egy nap (minuszban leszel), akkor fogyni fogsz. A mozgás olyan, mint a katalizátor. Beindítja a fogyást, meggyorsítja. De csak magától a mozgástól nem lehet fogyni, csak akkor, ha a kaja is rendben van, és kevesebb kalóriát eszel meg egy nap, mint amire igényed lenne.

2016. júl. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!