Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy tudnék lefogyni? (többi...

Fellerhold kérdése:

Hogy tudnék lefogyni? (többi lent)

Figyelt kérdés
Leszeretnék fogyni és tudom hogy ez egy normális étrend nélkül majdnem hogy lehetetlen, néztem elég sok fajta étrendet, de hát nem az én pénztárcámhoz lettek igazítva. Arra szeretnélek megkérni benneteket hogy egy normális és olcsó, heti étrendet valaki tudna nekem írni? Előre is köszönöm! /187 cm:magasság/110 kg:súly/Fiú/

#diéta #fogyókúra #fogyás #Olcsó étrend #Olcsó fogyókúra
2013. jan. 26. 15:15
 1/5 anonim ***** válasza:

koncentrálj a húsokra és a zöldségekre. ha nem tudod megvenni a csirkemellet, akkor legyen comb; ha drága a saláta, egyél sárgarépát, karalábét.


és figyelj az adagokra. ha a zsírosabb fogásokból csak a felét eszed és ezt kiváltod zöldséggel valamint elkezdesz mozogni, meg fog indulni a fogyás.

2013. jan. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A tészták helyett egyél főtelékeket, nem kell hozzá mindig színhús köret...lehet tojás, virsli, fasírt.

vacsorára lehet enni kefírt, abonettel, salátát, almát, tojást, húst, virslit, halat.

2013. jan. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
főtelékeket=főzelékek
2013. jan. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szia!


Én 3,5 hónap alatt adtam le 14 kg-ot majd további 3-5 kg-ot. Semmit nem mozogtam.

A recept a következő: Reggeli: joghurt, lehet ízesített is és minden reggel fél litert vettem és azt ittam egészen délig kicsiket kortyolva , így telítődött a gyomrom. Első pár korty lehet nagyobb is. Délben leves pohárból!!, így nem érzed olyan kevésnek, meg lehet inni kettő pohárral is. Tészta minimális legyen, a lényeg a lassú kortyolás. Másodikként mindegy mit ettem , de lehet szinte bármit, de mértékkel. Délután kifli, zsömle kakaós csiga, gyümölcs zöldség hasonlók. Egész nap sok vizet kell inni. Teáról leszoktattam magam , vagy cukorpótlóval ittam, gyümölcslé és egyéb cukros italokat nem ittam( fogaim sem romlanak). A tésztával mértékkel és a burgonyával. Nyugodtam lehet enni, de nem kiló számra. Fehér kenyeret száműztem az életemből, rozskenyér, de a legjobb a kifli, zsömle.

Semmi drága tésztaféléket vagy egyéb fogyókúrás dolgot nem vettem, eszembe nem jutna kiadni pénzt update termékre, nincs is pénzem rá és én nem hiszek bennük. Megoldottam másképp a fogyókúrát. Sok sikert a diétához és kitartás!


Kellemes napot!

2013. jan. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, ezek alapján próbálom majd megoldani az étkezést.
2013. jan. 27. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!