Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhatnék le gyorsan?...

Hogyan fogyhatnék le gyorsan? Nyárra VÉKONY akarok lenni.

Figyelt kérdés
Most azt csinálom, hogy csak ebédelek, és este csak Rubint Rékázok. Nyáron szoktam még futni, bicilizni, korizni meg ilyesmi. Egyébként 168 cm vagyok és 54 kg. Nagyon fontos lenne, régóta küzdök a kilókkal.:( 13/L

2013. jan. 27. 19:25
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Izmom az van azért bőven, a testömeg indexem 19.13-as. De mindenképp fogyni szeretnék, és próbálkoztam a rendesen evéssel is, úgy sem fogytam. Végigkérdeztem az osztályom, és szerintük látásra fogytam valamennyit ezzel a csak ebéd+ torna módszerrel. Táncolni szeretnék járni, de ha alkalmam nyílik majd úszok, ha tényleg ilyen jó. És köszönöm még egyszer! :)
2013. jan. 27. 19:49
 12/20 anonim ***** válasza:
80%
168cm-hez 54kg az VÉKONY. Bele kell törődnöd ebbe a szörnyű ténybe...
2013. jan. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Vékony?!?!?!?!?! D:D:D::D:D:D:D:D:DDD

Nagyon köszönöm !!! :)

2013. jan. 27. 19:58
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

tudom, hogy fiatal vagy és nagyon akarsz fogyni. szerintem is vékony vagy. én 163 cm vagyok és 51 kg igaz nekem is van pocim, de nem hiszem hogy nagyon fogynom kellene.

eszembe jutott egy sztori: egy barátnőm ugyanolyan idős volt mint most te vagy kb 12 lehetett nem is tudom. elkezdett fogyózni és olyan durván csinálta, hogy egyszer csak nem jött meg neki a mensese és most meg kiderült véglegesen, hogy nem lehet gyereke :(

ezt azért írtam le neked, hogy véletlenül se kezd ilyen idősen koplalni, mert talán eléred a szép alakot, de mi árán? szóval ha fogyni akarsz akkor inkább egyél egészségesen, kevesebbet, de ne éhezz! és mellette sportolj!

2013. jan. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
84%

. . . . . .. . . . . . . . . . . ,.-‘”. . . . . . . . . .``~.,

. . . . . . . .. . . . . .,.-”. . . . . . . . . . . . . . . . . .“-.,

. . . . .. . . . . . ..,/. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ”:,

. . . . . . . .. .,?. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .\,

. . . . . . . . . /. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,}

. . . . . . . . ./. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,:`^`.}

. . . . . . . ./. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,:”. . . ./

. . . . . . .?. . . __. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . :`. . . ./

. . . . . . . /__.(. . .“~-,_. . . . . . . . . . . . . . ,:`. . . .. ./

. . . . . . /(_. . ”~,_. . . ..“~,_. . . . . . . . . .,:`. . . . _/

. . . .. .{.._$;_. . .”=,_. . . .“-,_. . . ,.-~-,}, .~”; /. .. .}

. . .. . .((. . .*~_. . . .”=-._. . .“;,,./`. . /” . . . ./. .. ../

. . . .. . .\`~,. . ..“~.,. . . . . . . . . ..`. . .}. . . . . . ../

. . . . . .(. ..`=-,,. . . .`. . . . . . . . . . . ..(. . . ;_,,-”

. . . . . ../.`~,. . ..`-.. . . . . . . . . . . . . . ..\. . /\

. . . . . . \`~.*-,. . . . . . . . . . . . . . . . . ..|,./.....\,__

,,_. . . . . }.>-._\. . . . . . . . . . . . . . . . . .|. . . . . . ..`=~-,

. .. `=~-,_\_. . . `\,. . . . . . . . . . . . . . . . .\

. . . . . . . . . .`=~-,,.\,. . . . . . . . . . . . . . . .\

. . . . . . . . . . . . . . . . `:,, . . . . . . . . . . . . . `\. . . . . . ..__

. . . . . . . . . . . . . . . . . . .`=-,. . . . . . . . . .,%`>--

2013. jan. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom. Hát ha még most nem is, nyáron mindenképpen betartom a tanácsokat, mert lesz jó sok időm, és mindet sportra fogom fordítani. Egyébként a barátnőd beleesett az anorexiába ?
2013. jan. 27. 20:10
 17/20 anonim ***** válasza:
igazából azt nem mondanám, hogy testképzavara volt, mert látta önmagát, tudta, hogy milyen akar lenni, csak nehezen fogyott. így alig evett egy nap és csak így tudott lefogyni a "vékony" kategóriába. pedig amúgy is szép alakja volt, csak ő olyan "kifutós modell" alkat akart lenni. ezt ugye fent is kellett tartania és aztán ezért koplalt.
2013. jan. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Neked ORVOSRA van szükséges sürgősen fordulj szpichológushoz mert testkép zavarod van és az anorexia súlyos betegség
2013. jan. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

168 centi vagy és 54 kiló, egyszer eszel egy nap, és 13 évesen már régóta küzdesz a kilókkal??? Ez a mondat elég sok ponton gyilkolta le az agysejtjeimet. Köszi.

Sportolj többet, és kajál normálisan, sok zöldséget, gyümölcsöt, kevés kenyeret és édességet. Ja, és kérlek, gondold meg, mielőtt egy ilyen butaságokat írsz... Tudom, hogy azt akarod, hogy figyeljenek rád, és fúú, ez milyen menő... De nem az. Nagyon gyerekes vagy. Nyilván 13 évesen nem meglepő, de szerintem nem ez a célod.


Ja, és még egy dolog. Attól, hogy keveset eszel és/vagy csak egyszer egy nap, a szervezeted raktározni fog, elcseszed az anyagcseréd és végeredményképpen nem fogsz fogyni.

2013. jan. 28. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Ellenkezőleg. Ez nagyon nem menő! Ezért kértem segítséget, és tippeket, hogy hogyan fogyhatnék le azért, hogy elégedett lehessek a testemmel. Nemhiszem, hogy anorexiás lennék.:/ Attól szerintem még messze járok. Köszönöm a válaszokat! :)
2013. jan. 28. 07:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!