Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fut valaki hajnalban? Ti hogy...

Fut valaki hajnalban? Ti hogy csináljátok?

Figyelt kérdés
175 cm magas vagyok, kb. 100 kg, úgyhogy van mit leadni. Diétázni nincs pénzem, kenyér, zsömle, felvágott jöhet csak szóba. Ezt csak azért írom, hogy lássátok, mitől vagyok kövér. Este, munka után már se erőm, se időm szaladgálni, ezért reggel kéne, de akkor 4-kor kell kelnem, 5-10 perc múlva meg már futnom kell, ha aznap még be akarok érni melóba. Hogy vegyem rá magam, hogy kb. 5 óra alvás után lóduljak neki minden hajnalban, ti hogy csináljátok?
2013. jan. 29. 09:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mikor tudsz hajnalban felkelni futni? amikor majd annyira vágysz a változásra mint a levegőre, amikor a fejedet a víz alá nyomják.

Van egy mondás: Ha hajót akarsz építeni ne azzal kezd hogy fát keresel, hanem ébreszd fel az emberek vágyát a végtelen tenger iránt...

A fogyókúra is ilyen, ha nem akarod szívvel lélekkel, ha nem csinálod mintha kötelesség lenne, akkor nem fog menni, mert nem 1 nap kell felkelned, hanem hónapok hosszú során keresztül...

Egyébként a kutatók szerint az emberek többsége a napnak abban a szakaszában a legaktívabb amikor született, próbáld ki...

2013. jan. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ebben lehet valami, köszi! :)
2013. jan. 29. 11:06
 3/4 anonim ***** válasza:

A heti kenyér és zsömle árából,ha kicsit hozzásegítesz,már fél kiló csirkét meg tudnál venni,amiből napi 100grammal számolva,5 napig elég. Rizs sem drága mellé.Egy kigyóuborka nem lehet több,mint 300 Ft,hogy zöldséget is említsek.( gondolom egy rudat nem eszel meg egy nap)

Felvágottból a csirkemellsonkák elég olcsók.

Fél kiló túró 500 Ft,ami szintén elég 5 napra vacsorára.

Kefír nagyon jó fogyós étel,1 db pohár 70 Ft.

10 darab tojás 400 Ft,5 napra ez is elég,ha napi 2-őt eszel belőle.

Persze ez nem egy étrend,csak hogy lásd milyen árakkal hogy jössz ki és személyre szabottan meg tudod magadnak oldani. Mert a kenyér,zsemle nem való a diétába.Valamit valamiért.Nagyon magas GI indexük van és tele van rossz minőségű ch-val. Egyébként én napi 1-2 toast kenyeret megeszek ( teljes kiőrlésű,volkorn) ,ami 1 hétre elég és 300 Ft volt a maximum,amennyiért megvettem.


A kérdésre válaszova: akarat kérdése.Én is reggel edzem és elég nehéz felkelni,de amint megszólalt az ébresztő tudatosítom magammal,hogy muszáj.Mert a napom is sokkal fittebb lesz,kedvem van betartani a diétát mert tudom,hogy már tettem valamit magamért.Néha,ha nem edzek reggel,nassolok össze-vissza,hogy majd másnap ledolgozom.De ha már megszenvedtem aznap a keléssel,edzéssel,kevesebb kedvem van elrontani az egészet.

Sok sikert,csak rajtad múlik!

2013. jan. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Csináltam ilyen csirkés kajákat, de rossz a beosztásom, sokat utazom, kínszenvedés volt napi szinten a kajával szórakozni, az egésztől elvette a kedvem. Fogytam, de sokba került és macerás volt, nem működik hosszabb távon. Tudom, hogy rosszul kajálok, látni is rajtam. :)

Az a baj, hogy el se tudom képzelni, hogy negyed ötkor már fussak. De más megoldás nincs.

2013. jan. 29. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!