Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hirtelen fogytam 25kg-ot-kopla...

Hirtelen fogytam 25kg-ot-koplalással, nem is ez lenne a problémám, hanem, hogy teljesen megnyúlt a bőröm és tisztára szét van repedve meg narancsbőrös?

Figyelt kérdés
valaki tud javasolni vmi jó kis krémet vagy akármit
2013. jan. 29. 19:34
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
már nem vagyok 40 kilo már 55kg vagyok mert elkezdtem súlyzózni és sokat enni főleg az egészségesebb ételekből, mert rosszul voltam már, igen tudom h elrontottam de szeretném helyrehozni ezért kértem a segítségeteket amit köszönök is, D vitamint nem szedek de tojást, májat és sajtot is szoktam enni és ha csak tehetem kint vagyok a levegőn és ha süt egy kicsit a nap akkor is kimegyek
2013. febr. 1. 16:33
 12/15 anonim ***** válasza:
Egy multivitamin azért ajánlott lenne a gyorsabb regenerálódáshoz.
2013. febr. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 poiu ***** válasza:
Megnyugtattál, tudok aludni ma éjjel :-). Sajna nem tudsz mást tenni, mint várni - közben kialakítani egy fenntartható egészséges és élvezetes életformát. Túl sokat fogytál, túl gyorsan. A bőröd nem tudott alkalmazkodni ehhez. Vannak praktikák, de a lényeg a türelem.
2013. febr. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
D-vitamin, B-vitamin, hideg-meleg váltózuhany talán ezek is jók :)
2013. febr. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
165cm-55-kilóval már megint simán lehet hogy van rajtad 5 kiló felesleges zsír ami miatt a narancsbőröd van. vagy egyéb méreganyagok miatt. egyél tiszta ételt
2013. febr. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!