Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 3 hónap alatt 10kg?

3 hónap alatt 10kg?

Figyelt kérdés

Májusig egy 10kg-tól meg szeretnék szabadulni. Már 7 lement, de még mindig nem az igazi. Februártól egészen áprilisig HAVI -3kg lehetséges? Normális diétára gondoltam és sok edzésre.

Diéta: Reggeli: vmi gyümölcs/gyümölcsös joghurt

Ebéd: csirkehús, rizs, zöldséggel

Vacsi: vmilyen felvágott zöldséggel

5 óra után csak víz és egy óra edzés.

lehetséges hogy havonta -3kg-t fogyjak vagy ne is álmodozzak?

16/L 172 cm 70kg



2013. jan. 29. 22:48
 1/4 anonim ***** válasza:

"5 óra után csak víz és egy óra edzés."

Ezt most felejtsd el, mert f#szság. Az edzés után tápanyagot igényel a szervezet -> valamit enned kell. A 6 után nem szabad enni egy tévhit, hülyeség. Ha este tízkor edzel, akkor is enned kell utána.

Próbálj többször étkezni a 3 alkalomnál, oszd el a kajákat kisebb adagokra és olvass utána a témának.

Csak hogy a kérdésre is válaszoljak: természetesen fogyhatsz annyit, de ez nyilván attól függ hogy miből mennyit eszel. Egy tanács: ne koplalj!

2013. jan. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nekem 1 honap alatt sikerül 10 kilo.
2013. jan. 30. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
5 hét alatt 18 kilot fogytam le eddig...
2013. jan. 30. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Masnix válasza:
Milyen diétával fogytál 5 hét alatt 18 kg-ot?
2013. jan. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!