Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le a leggyorsab...

Hogyan fogyjak le a leggyorsabban? (17/L)

Figyelt kérdés

160 cm vagyok 51-52 kg (mikor mennyi :))

2 éve lefogytam 10 kg-t az 57-ből

és 1-2 hónapja 47 voltam .. de feljött pár és szeretném leadni. nem vagyok kövér egyáltalán, inkább csak husis amennyire kell hogy legyen mit fogni.


Én arra gondoltam hogy rubint réka tornát csinálok, zumba, pilates, ugráló kötél, hulla-hopp .

És persze az étrendre is figyelek .

szerintetek ez jó így ?


2013. jan. 13. 16:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Ebből a pilatesnek volt értelme.

Ez egyetlen szó, Te 7 sort írtál. Nem jó arány.


Most lefogysz gyorsan, a gyors fogyás eleve ellentmondás, 18 éves korodra már 60 kilóról akarsz visszafogyni.. aztán idősebb korodban már nem is fog menni.


Miért nem eszel normálisa, hízás-fogyás nélkül, és akkor biztosan nem leszel kövér 30 éves korodra sem, illetve furcsa módon egy rakás betegséget megelőznél, hm? :)

2013. jan. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kicsi sorrend zavar van nálad. Először is ha fogyni szeretnék akkor visszaszorítod az étkezésed napi 1500 kilokalóriára , a sporttól nem fogsz fogyni , csak formálódni.
2013. jan. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

az étkezésem szerintem jó ahogyan van :)

tavalyelőtt "összeszűkítettem" a gyomrom de persze nem szándékosan, és nagyon keveset eszek.. főleg zöldséget rizst, mellfilét stb.

2013. jan. 13. 17:24
 4/4 anonim ***** válasza:
A rizzsel lelőtted az "étkezésem jó ahogy van" című állítást. Bár nem, mert azt írtad szerinted. Hát, kizárólag szerinted, lehet itt a gond :)
2013. jan. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!