Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 1 év alatt majdnem 20 kilót...

1 év alatt majdnem 20 kilót fogytam, de most mi van akkor?

Figyelt kérdés

Tavaly karácsonykor 72kg voltam.Az valami borzasztó volt.Boltba utáltam menni mert kövér voltam (165 cm.)

Nyáron lekoplaltam magamról 10-12 kilót.Augusztusban 62 kiló voltam.

Szeptember óta mióta suli van,elkezdtem többet enni,és sportolgatni,izmosítani(zumba,kardio,aerobic) de mégis fogyok és rohamosan.

53 kiló vagyok,de hájasabb.

Én ezt nem értem

Mondják hogy zsírosodom.De hogy a pcsába ha mellette izmosabb is vagyok és a kilókon,centiken SEMMI nem látszik.Ez most MI?????


2013. febr. 4. 19:26
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

sportosnak számítok ez alapján

szóval mostmár akkor krvára nem értem:D

2013. febr. 4. 20:06
 12/20 A kérdező kommentje:

Na kedves TaplalkozasHarcmuves?

Egyéb ötlet?...

tipp...

várom

2013. febr. 4. 20:13
 13/20 anonim ***** válasza:

Tetszik a stílusod.


Leírtam, a let meg googlés link alatt. Én már rájöttem, ugyan azokat a tüneteket produkálod mint a gabonaevő emberek nem kis része. Zsíros test, a többi dolog a fogyással és a centik NEM változásával csak körítés, ha normálisan eszel jövő hónapra valószínűleg már észrevennéd hogy jobb állapotban lesz a tested.

2013. febr. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

milyen kerítés??

Komolyan nem változtak és ezért nem értem hogy akkor ez most mi..

De köszi hogy mindenkinek csak ezt írod és ezt hajtogatod itt :)

2013. febr. 4. 20:21
 15/20 anonim ***** válasza:
1 hónapot adj. Esetleg 3 hetet, és meg fogod köszönni (ahogyan a Mindenki közül is többen, utólag).
2013. febr. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

*körítés

hopsz.

bocs:D

2013. febr. 4. 20:23
 17/20 A kérdező kommentje:

mégis mit köszönnék meg?

Most mivel is segítettél??:D

2013. febr. 4. 20:24
 18/20 anonim ***** válasza:
Na ez egy jó kihívás lesz. Ne csak rendesen enni, de szöveget értelmezni is tanítsd meg. Neked való feladat, kedves TáplálkozásHarcműves.
2013. febr. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Szerintem holnap fussunk neki újra, bár érzem a kudarc szelét.


Mit nem írtam érthetően?

Leírtam hogy a gabonafélék, tejtermékek fogyasztása okoz ilyen problémákat, és hogy ezeket pár hétig, egy hónapig mellőzd, ennyi idő alatt magad is tapasztalni fogod hogy ez jó neked, utána már saját kézzel fogható bizonyítékod lesz rá, hogy végre valami jót olvastál az interneten, és képes vagy a táplálkozásod tudatos kézbevételével segíteni magadon.


Mit írhatnánk még?

2013. febr. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
ki mondta neked hogy eszem tejterméket és gabona féléket?:D:D
2013. febr. 5. 10:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!